Mateusz z "Rolnik szuka żony" zawalczy w klatce! Wybrał sobie osobliwą ksywę. Polsat też chciał go ściągnąć do znanego programu

Mateusz z programu "Rolnik szuka żony" pochwalił się na Instagramie, że zawalczy w MMA w kategorii VIP. 27-latek zdradził fanom, że dostał także propozycję udziału w popularnym reality show Polsatu. Czy już niedługo znów zobaczymy go w telewizji?

Mateusz Kisiel niewątpliwie był gwiazdą siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". 27-letni uczestnik nie ukrywał, że preferuje raczej imprezy do białego rana niż siedzenie w domu przed telewizorem. Magda, o której względy zabiegał, szukała jednak mężczyzny o innym typie osobowości. Mateusz musiał pożegnać się z programem, jednak jego krótka telewizyjna przygoda umożliwiła mu zaistnienie w show-biznesie. Kisiel zgromadził na Instagramie pokaźną grupę fanów i dostaje intratne propozycje współpracy.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Mateusz zdradził, po co przyjechał do programu. Marta Manowska go zaatakowała

Mateusz z "Rolnik szuka żony" wystąpi w MMA. Dostał też propozycję udziału w "Love Island"

Były uczestnik programu "Rolnik szuka żony" pochwalił się na InstaStories, że otrzymał propozycję wzięcia udziału w show Polsatu, "Love Island". Mateusz pokazał screen wiadomości od reżysera castingu i wygląda na to, że na razie nie skorzysta z propozycji. Wszystko przez napięty grafik:

Do jedynego programu, zarazem mojego ulubionego, jakiego się zgłosiłem był "Rolnik", nigdzie więcej się nie pchałem. Masa ludzi pisała, że pomyliłem programy, to i się do mnie inne programy odezwały. Teraz sobie zawalczę na VIP MMA, a jak będę miał ochotę, to nagram płytę z Ivanem i Delfinem, bo jak w "Porach roku" Vivaldiego - życie jest nobelon - przyznał i w dalszej części relacji zaznaczył, że poszukuje głównie "influencerskich" współprac, takich jak "catering, suple, sprzęt treningowy".

Screen z InstaStory Mateusza z 'Rolnik szuka żony'Screen z InstaStory Mateusza z 'Rolnik szuka żony' Instagram/mati_rolniq

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki

Mateusz w piątek pochwalił się także kolejnym sukcesem. Zawalczy w MMA w kategorii VIP i zmierzy się z Sebastianem Troninem, menadżerem sportowym. Kisiel wybrał sobie już nawet pseudonim:

ZABIJACZ" Kisiel zawalczy na charytatywnej gali Marcina Najmana VIP MMA. Nie jestem fajterem, to znaczy teraz trochę jestem, a w byciu fajterem najbardziej zajebistą rzeczą jest wymyślenie sobie potężnej ksywki. […]  Przygotowania idą ciężko, pracując w gastro na etacie, ale staram się robić ruchy, żeby nie dostać w czerep na ringu. O życiu nigdy nie myślałem poważnie, ale wiem jedno. Nie chcę być smutasem jak większość mieszkańców Europy Wschodniej i brzydzę się nudą – wyznał przy plakacie reklamującym walkę, która obędzie się już 13 lutego.
 

Mateusz z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Mateusz wdał się w dyskusję z internautką

Kisiel stara się w pełni wykorzystać swoje pięć minut sławy. Doceniacie jego pracowitość?