Monika Miller pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Miała ciemne włosy i ciężką grzywkę. Internautka: W życiu bym nie poznała!

Monika Miller wróciła wspomnieniami do 2009 roku i udostępniła archiwalną fotografię. Internauci zgodnie przyznali, że celebrytka bardzo się zmieniła.

Monika Miller jest wyjątkowo aktywną użytkowniczką Instagrama. Na jej profilu znajdziemy wiele prywatnych kadrów, szalonych makijaży, a także zdjęcia w towarzystwie jej dziadka, Leszka Millera. Były premier i wnuczka mają bardzo bliską relację. Monika wiele razy mówiła o ogromnym wsparciu, a w naszym programie "Plotkersi" zdradziła, czy były polityk poszedłby z nią na Paradę Równości. Ostatnio Miller postanowiła wrócić wspomnieniami do dawnych lat. Pokazała swoim obserwatorom archiwalne zdjęcie, na którym trudno ją rozpoznać.

Kim KardashianPadł ostatni klaps na planie "Z kamerą u Kardashianów". Wzruszona Kim pokazała dużo zakulisowych ujęć

Zobacz wideo Monika Miller miała problemy w szkole

Monika Miller pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Miała ciemne włosy i ciężką grzywkę

Monika udostępniła na Instagramie zdjęcie, które zostało zrobione w 2009 roku. Widzimy na nim uroczą nastolatkę, a fryzura, którą wtedy miała była bardzo modna kilkanaście lat temu. Włosy są ciemne, a ciężka grzywka zasłania całe jej czoło. Okazuje się, że Miller postanowiła wrócić wspomnieniami do tamtych lat.

Sentymenty. Czasami sama jestem pod wrażeniem tego, jak wiele nauczyłam się przez lata. Gdy wracam wspomnieniami do tamtego okresu życia, to wiem, że miał on niepodważalny wpływ na to kim dzisiaj jestem. Niczego nie żałuję. Pozwólcie sobie czasem wrócić na chwilę do Waszych wspomnień - napisała.
 

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz pokazała kuchnię. Jest czarno-biała. Fani zauważyli jeden zabawny szczegół

Internauci byli w niemałym szoku. Wielu z nich nie poznało w tej nastolatce dzisiejszej Moniki.

O kurczaczki, gdyby nie to, że na twarzy się nie zmieniłaś, to bym myślała, że to ktoś inny.
A kto to na tym zdjęciu?
W życiu bym nie poznała!
Tę grzywkę to chyba wszystkie nastolatki wtedy miały - pisali.

A Wy byście ją poznali?