Padł ostatni klaps na planie "Z kamerą u Kardashianów". Wzruszona Kim pokazała dużo zakulisowych ujęć. "Oficjalnie szlocham"

To już koniec jednego z najbardziej znanych reality show na całym świecie. Kim Kardashian, która była jego główną gwiazdą, pokazała fanom ostatni zakulisowy dzień zdjęciowy.

Na początku września Kim Kardashian poinformowała swoich fanów, że program "Z kamerą u Kardashianów" oficjalnie się kończy. To znane na całym świecie reality show było emitowane przez 14 lat i łącznie nakręcono 20 sezonów. Program był codziennością rodziny Kardashian-Jenner, a sama Kim wybiła się dzięki niemu i została jedną z najsławniejszych hollywoodzkich celebrytek.

Zobacz wideo Ale że ile kosztował pierścionek Kim?!
Bez "Z kamerą u Kardashianów" nie byłabym tu, gdzie jestem dzisiaj. Jestem niesamowicie wdzięczna wszystkim, którzy obserwowali i wspierali mnie oraz moją rodzinę przez ostatnich 14 niesamowitych lat. Na zawsze będę wdzięczna każdemu, kto odegrał rolę w kształtowaniu naszej kariery i zmienianiu naszego życia na zawsze - pisała.

8 stycznia padł ostatni klaps na planie programu i z tej okazji Kim postanowiła pokazać kilka zakulisowych ujęć.

Padł ostatni klaps na planie "Z kamerą u Kardashianów". Wzruszona Kim pokazała dużo zakulisowych ujęć

Kim nie kryła wzruszenia ostatnim dniem na planie. Zrobiła swoim fanów niespodziankę i pokazała, jak nagrywanie reality show wygląda zza kulis. Nie mogło zabraknąć pięknych pamiątek. Celebrytka pochwaliła się wyjątkowym malunkiem, który przedstawiał znany wszystkim pierwszy dom rodziny Kardashian-Jenner, a także obraz całej rodziny, na którym w głównym punkcie jest jej matka, Kris Jenner.

Kim KardashianKim Kardashian instagram/kimkardashian

Jedną ze scen, którą zobaczymy w ostatnim odcinku programu, będzie świętowanie i wspominanie przy stole. Kim pokazała, że każdy członek rodziny ma przy nim swoje miejsce oraz własną podobiznę.

Rodzina Kardashian-JennerRodzina Kardashian-Jenner instagram/kimkardashian

Rodzina Kardashian-JennerRodzina Kardashian-Jenner instagram/kimkardashian

Nie zabrakło także alkoholu. Na planie królował szampan, który tylko wzmagał wzruszenie rodziny.

Oficjalnie szlocham - zdradziła.

Kim KardashianKim Kardashian instagram/kimkardashian

Będzie tęsknić za programem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.