Pamiętacie Pamelę "Tygryska" Marszałek z "Miodowych lat"? Agnieszka Różańska udzieliła wywiadu. Nie poznacie jej

Agnieszka Różańska na przełomie wieków pojawiała się w "Miodowych latach" w Polsacie. W ostatnim wywiadzie dla "Otopress" opowiedziała, jak obecnie wygląda jej życie.

Agnieszka Różańska w latach 1999-2003 grała w "Miodowych latach". Serial emitowany w Polsacie cieszył się ogromną popularnością, a powtórki, które co jakiś czas pojawiają się w telewizji, wciąż przyciągają uwagę widzów pamiętających hit sprzed lat. Jak wygląda i czym zajmuje się dziś Pamela Marszałek?

Agnieszka Różańska wspomina udział w "Miodowych latach"

Agnieszka Różańska wcielała się w postać słynnej Pameli Marszałek w "Miodowych latach". Jej bohaterka była sympatyczną i atrakcyjną, ale niezbyt inteligentną uwodzicielką, o którą były zazdrosne żony głównych bohaterów - Alina Krawczyk (Agnieszka Pilaszewska i Katarzyna Żak) oraz Danuta Norek (Dorota Chotecka). Aktorka po latach wspomina, że spotkała się niejednokrotnie z opiniami, że grała swoją postać tak dobrze, że widzowie mylili jej rolę z nią samą. Dziwili się, gdy okazywało się, że aktorka ma w rzeczywistości niewiele wspólnego ze swoją serialową bohaterką.

Jednym z zaskoczeń było dla mnie, jak ktoś kiedyś ze mną rozmawiał. I mówi: Ty grałaś w tych "Miodowych latach". Ja myślałem, że Ty jesteś głupsza - a to jest chyba komplement. Stworzyć taką postać nie jest łatwo, żeby się śmiało z tej postaci, żeby wzbudzała sympatię. A tutaj widzę że ona wciąż jest kojarzona - mówiła w wywiadzie dla "Otopress". 

Podczas wywiadu aktorka została zapytana o relacje, które nawiązała na planie serialu. Okazuje się, że z kolegami z ówczesnej pracy spotyka się raczej sporadycznie ze względu na to, że na co dzień mieszka w Poznaniu.

Ja, niestety, nie mam tej przyjemności mieszkania w Warszawie, mieszkam w Poznaniu, dlatego coś mnie omija, ale tutaj stworzyłam rodzinę. Jak się spotykam z którymś z aktorów, to się witamy, jakbyśmy się nie widzieli chwilę - wspominała aktorka.

Mimo że serial emitowany był blisko dwie dekady temu temu, znajomi Różańskiej wciąż pamiętają o jej roli w "Miodowych latach".

Jak się pojawia ten serial w powtórkach, to ja dostaję wiadomości od znajomych, robią zdjęcia telewizora i mówią: O, jesteś, Pamela - wspomina. 

Aktorka została zapytana również o to, co myśli o wznowieniu "Miodowych lat". Wcieliłaby się tam w kilkanaście lat starszą Pamelę.

Ja tylko odmówiłam parę razy zagrania w filmach. Mianowicie wtedy, kiedy usilnie próbowano mnie rozebrać i nie udało się to. Myślę, że może wzięłabym to pod uwagę - zwłaszcza, że scenariusz pewnie byłby tak napisany, żeby ta Pamela… Ale może gdyby ona troszkę zmądrzała, to już by nie było"to".
 

Agnieszka Różańska po występie w "Miodowych latach" jeszcze przez kilka lat pojawiała się na ekranie m.in. w produkcjach takich jak "Zakochani", "Siedem minut" czy "13 posterunek". Obecnie jednak zdecydowanie bardziej skupia się na grze w Teatrze Nowym w Poznaniu. 

Zobacz też: Od premiery "Miodowych lat" mijają dwie dekady. Pamiętacie ciepłą Alinkę? Zobaczcie, jak wygląda dziś!

Zobacz wideo Modelka Victoria's Secret pozuje w kożuchu projektu Sary Boruc
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.