Marion Ramsey nie żyje. Gwiazda "Akademii Policyjnej" miała 73 lata

Marion Ramsey zmarła w czwartek nad ranem. Przyczyna śmierci nadal nie jest znana.

Marion Ramsey nie żyje. Aktorka była najbardziej znana z roli funkcjonariuszki policji w serii "AkademiI Policyjnej". Jak podaje portal Variety, Marion zmarła w czwartek w swoim domu w Los Angeles. Miała 73 lat. 

Zobacz wideo Niewyjaśnione śmierci gwiazd

Marion Ramsey nie żyje

Śmierć aktorki w rozmowie z magazynem potwierdził jej agent, Roger Paul. Okazuje się, że aktorka jakiś czas temu poważnie zachorowała. Na oficjalnym profilu agencji gwiazdy pojawił się pożegnalny wpis.

Z ciężkim sercem informujemy o odejściu jednej z naszych klientek, Marion Ramsey. [...] Będziemy za nią tęsknić i już na zawsze kochać - czytamy.
 

Choć Marion Ramsey popularność zapewniła sobie dzięki roli policjantki Laverne Hooks w "Akademii Policyjnej", karierę aktorską zaczęła o wiele wcześniej. Jak możemy przeczytać na portalu kultura.gazeta.pl, Ramsey w 1964 roku wystąpiła w „Hello, Dolly!”, natomiast w latach 70. rozpoczęła pracę w kinach, telewizji i na deskach teatru. Występowała także na Broadwayu.

Na scenie mogliśmy zobaczyć ją w przedstawieniu "Miss Moffat", a na ekranie wzięła udział w programie "Keep On Truckin" na antenie ABC. Ponadto regularnie występowała w "Cos".

Marion Ramsey zagrała w każdej części z serii "Akademii Policyjnej". Po zakończeniu produkcji dostawała raczej jednorazowe role. Wcieliła się w drugoplanową postać  w "Beverly Hills, 90210" i w "MacGyver". W latach 1992-1993 była głosem DI Hollera w animowanym filmie "Rodzina Adamsów". 

Ostatni raz na ekranie pojawiła się w 2018 roku, kiedy wystąpiła w "When I Sing".

Akademia PolicyjnaAkademia Policyjna eastnews

Więcej o: