Gosia Andrzejewicz zdradziła, z kim chciałaby zagrać łóżkową scenę. Julia Wieniawa będzie zazdrosna?

Gosia Andrzejewicz nie ukrywa, że chciałaby spróbować sił w aktorstwie. Zapytaliśmy ją, z kim najchętniej zadebiutowałaby w łóżkowej scenie. Takiej odpowiedzi się nie spodziewaliśmy!

Kiedy okazało się, że Gosia Andrzejewicz jest jednym z uczestników flagowego show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", nie brakowało głosów "życzliwych", którzy nie wierzyli w jej sukces. Tymczasem ona już pierwszym występem zamknęła usta hejterom i udowodniła, że ma piękny głos i potrafi śpiewać. Ostatecznie umiejętności aktorskie i wokalne zaprowadziły ją aż do finału, gdzie pokonał ją gwiazdor disco polo Czadoman. To jednak nie przyćmiło jej wspaniałych występów jako Mariah Carey czy Adele.

ZOBACZ TEŻ: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gosia Andrzejewicz komentuje wygraną Czadomana. Ma plan na jego karierę [PLOTEK EXCLUSIVE]

Gosia Andrzejewicz zostanie aktorką? Wiemy, u czyjego boku chciałaby zadebiutować

Wygląda na to, że Gosia Andrzejewicz rozkochała się w odgrywaniu różnych postaci. W jednym z wywiadów wyznała, że chciałaby dołączyć do obsady serialu "M jak miłość". W programie "Plotkersi" poszliśmy o krok dalej i zapytaliśmy Gosię, czy zagrałaby główną rolę w filmie uznanego reżysera, jeśli warunkiem byłaby scena łóżkowa. Ułatwiliśmy jej zadanie, dając jej dowolność w wyborze polskiego aktora. Takiej odpowiedzi się nie spodziewaliśmy! 

Gosia Andrzejewicz wskazała... hybrydę Nikodema Rozbickiego i Mikołaja Roznerskiego:

Ale trudne pytanie, ale pierwsze, co mi przyszło do głowy, to... nie wiem, czy nie przekręcę nazwiska... Mikołaj Rozbicki? - powiedziała z uśmiechem na ustach wokalistka.

Kiedy okazało się, że Mikołaj Rozbicki to połączenie dwóch aktorów, Gosia rzuciła żartobliwie, że... bierze ich dwóch! 

Myślicie, że Julia Wieniawa i Adriana Kalska będą zazdrosne?

Cały odcinek "Plotkersów" z Gosią Andrzejewicz możecie obejrzeć tutaj:

Zobacz wideo Gosia Andrzejewicz: Nieuczciwy manager chciał mnie wrobić w sesję w "Playboyu" [PLOTKERSI]

Nikodem RozbickiNikodem Rozbicki AKPA

Mikołaj RoznerskiMikołaj Roznerski Instagram/ @mroznerskiWięcej o: