Monika Mrozowska niedługo urodzi czwarte dziecko. Aktorka zdradziła imię wyczekiwanego syna. Jest piękne i z wyjątkową historią

Monika Mrozowska powoli zaczyna odliczać dni do porodu. Aktorka znana z serialu "Rodzina zastępcza" w najnowszym poście na Instagramie zdradziła, jak planuje nazwać syna.

Monika Mrozowska kilka miesięcy temu poinformowała fanów, że spodziewa się czwartego dziecka. Aktorka znana z serialu "Rodzina zastępcza" jest już mamą małego Józefa, siedemnastoletniej Karoliny, a także dziesięcioletniej Jagody. Sama zainteresowana regularnie relacjonuje swoje macierzyństwo, a także przebieg kolejnej ciąży w mediach społecznościowych. Regularnie zamieszcza fotki, na których prezentuje ciążowe krągłości. Nic więc dziwnego, że o imieniu dla dziecka również zdecydowała się poinformować właśnie na Instagramie.

Monika Mrozowska zdradziła imię dziecka

Kilka tygodni temu Monika Mrozowska zdradziła swoim fanom, że spodziewa się syna, Teraz przyszedł czas na kolejną porcję informacji od aktorki. W najnowszym poście na Instagramie, który zapowiada również jej wywiad w jednym z miesięczników, poinformowała, że zamierza nazwać syna Lucek. Przy okazji wyjaśniła, dlaczego postawiła akurat na takie imię. Nie obyło się bez nawiązania do czasu pandemii. 

Tam w środku siedzi... Lucek. Mówimy na niego #luckyluke, bo przy całej masie dziwnych rzeczy, która wydarzyła się w zeszłym roku (i jak widać, ma kontynuację w obecnym) on ma być czystym szczęściem. Zdjęcie ilustruje wydanie lutowe "Zwierciadło", a jego autorką jest niezastąpiona @karolinasynowiec_fotografia Trzymajcie kciuki za szczęśliwy finał... - czytamy pod postem.
 

Pozostaje nam jedynie trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Zobacz wideo Monika Mrozowska wita nowy rok ćwicząc jogę

ZOBACZ TEŻ: Ciężarna Monika Mrozowska na zdjęciach z najstarszą córką teraz i 7 lat temu. Fani porównują aktorkę do Whitney Houston

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.