Maciej Dowbor zachwyca się Kurdej-Szatan w stroju kąpielowym. Joanna Koroniewska: Trawa po drugiej stronie ulicy jest bardziej zielona

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym, które szczególnie przypadło do gustu Maciejowi Dowborowi. Pech chciał, że jego komentarz dostrzegła Joanna Koroniewska. Nie obyło się bez drobnych złośliwości.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska tworzą jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Dziennikarz i aktorka są związani ze sobą od lat i choć w przeszłości zdarzały im się kryzysy i rozstania, wszystko wskazuje na to, że są sobie pisani, bo wszystkie udało im się przezwyciężyć. Dziś są szalenie aktywni w sieci. Mimo że zabawowi Dowborowie organizują internetowe "Domówki", podczas których przeprowadzają rozmowy z osobami ze świata show-biznesu, największą popularność przynoszą im "małżeńskie przepychanki" w sieci. Ostatnio na przykład dziennikarz opowiedział, jak poznał aktorkę. Nie wszyscy docenili dobór słów i cięty żart Maćka. 

ZOBACZ TEŻ: Maciej Dowbor zdradził, jak poznał Joannę Koroniewską. "Siedziała tam taka naburmuszona wieśniara"

Natalia SiwiecNatalia Siwiec pręży się do zdjęcia, a w tle mała Mia. Dziewczynka czeka ubrana pod drzwiami

Dowborowie przygotowali także żart z okazji świąt Bożego Narodzenia. Maciej przebrał się za świętego Mikołaja, a Joanna usiadła mu na kolanach. Uwagę internautów zwrócił jednak jeden szczegół. W kroku.

CZYTAJ TEŻ: Maciej Dowbor w stroju świętego Mikołaja z dziurawym krokiem. Nie obyło się bez żartów. "Groch z kapustą siał spustoszenie"

Maciej Dowbor zachwyca się Barbarą Kurdej-Szatan. Nie uszło to uwadze Joanny Koroniewskiej

Barbara Kurdej-Szatan tuż przed sylwestrem wyjechała z rodziną na rajskie wakacje na Zanzibar. Piękna aktorka cieszy się urokami egzotycznej wyspy i chętnie pozuje do zdjęć. Ostatnia fotografia wzbudziła szczególne zainteresowanie. Basia pozuje w basenie w idealnie skrojonym stroju kąpielowym od Ewy Chodakowskiej, który dodatkowo podkreślił jej walory. O komentarz pod fotką pokusił się Maciej Dowbor:

O ja pierdz*elę - napisał.
 

Ten komentarz nie uszedł uwadze Joanny Koroniewskiej, która najpierw sprowadziła męża na ziemię pod postem Basi, przywołując go do porządku wielkimi literami, a następnie poświęciła tej sytuacji cały post, w którym przypomniała, jak wyglądała, kiedy karmiła piersią: 

Maciej Dowbor, pamiętaj, trawa po drugiej stronie ulicy jest zawsze bardziej zielona. Dowbor od kilku godzin mówi tylko i wyłącznie o Twoich kostiumach kąpielowych. Jak Ty to robisz?!! A ja od tylu lat pragnę zainteresować go modą. Na pocieszenie DLA SIEBIE dodam Baśka, że to przemija, ciesz się póki możesz. Oby los dla Ciebie był bardziej łaskawy - czytamy.
 

Barbara Kurdej-Szatan odpowiedziała na wpis koleżanki i skomplementowała jej fotkę sprzed lat:

Uuuuuuuuu, a Ty tu jak Cameron Diaz, jaka lasencja!!! Aśka!!!! Załatwię Ci taki kostium, don’t worry!!!! A ja - tak tak tak, ja się cieszę póki mogę? A potem siłka w ruch - napisała.

Zabawne? 

Więcej o: