Dorota Szelągowska świętuje trzecie urodziny córki. Gwiazda zadbała o urodzinowe słodkości. Tort jest obłędny

Dorota Szelągowska ma okazję do świętowania. Jej córka obchodzi właśnie trzecie urodziny. Choć imprezka odbyła się w bardzo kameralnym gronie, nie zabrakło na niej pysznych słodkości. Największą furorę zrobił specjalnie stworzony na tę okazję tort.

Dorota Szelągowska przywitała Nowy Rok bardzo instagramową fotką z mało instagramowym przesłaniem. Dekoratorka wnętrz przyjęła niewygodną pozę i wyeksponowała modną ostatnio wśród gwiazd świąteczną stylizację, a post okrasiła długim wpisem, w którym wyznała, że ma dość podkoloryzowanej w mediach społecznościowych rzeczywistości. Gwiazda obawia się, że niedługo wszyscy zapomnimy o prawdzie, dlatego życzyła internautom metaforycznego "braku lukru, co zemdli każdą potrawę". Zaledwie kilka dni później sama uraczyła fanów niezwykle słodkim (dosłownie) obrazkiem. Miała ku temu ważny powód. Jej córka obchodzi trzecie urodziny.

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska przyznała się do bardzo nietypowego uzależnienia. Wiąże się ono z ciągłą zmianą

Urodzinowy tort u Szelągowskiej

Dorota Szelągowska opublikowała na Instagramie fotorelację z urodzinowej imprezy swojej córki. Dekoratorka wnętrz skupiła się szczególnie na zaprezentowaniu wyrobów cukierniczych i apetycznie wyglądającego tortu solenizantki, na którym widnieje napis "Wandzia ma trzy lata!". 

 

Dumna mama dziewczynki zorganizowała dla niej kameralne przyjęcie wśród grona najbliższych koleżanek. Szelągowska zapewniła, że wszystko odbywało się z zastosowaniem obowiązujących obostrzeń. 

No ma (trzy lata - przyp. red.). Reżim, grono gości okrojone do czterech koleżanek, ale są balony - zaznaczyła w poście. 

Zenon Martyniuk, Krzysztof IbiszGwiazdy na imprezie dla pracowników Biedronki. Zagra Kozidrak i Martyniuk

Sympatycy gwiazdy wyrazili w komentarzach zachwyt nad serwowanymi na imprezie słodkościami i złożyli małej Wandzie życzenia. 

Ale piękny tort! Wygląda obłędnie. Wszystkiego dobrego dla Wandy.

Niektórzy rozwodzili się nad upływającym czasem i nie dowierzali, że córka Szelągowskiej skończyła już trzy lata. Wydawałoby się, że informacja o narodzinach dziewczynki pojawiła się w mediach zaledwie kilka miesięcy temu. 

Zobacz wideo Tak wygląda mieszkanie zaaranżowane przez Szelągowską!
Więcej o: