Katarzyna Zielińska pozuje z synami na wakacjach. Chłopcy bardzo wyrośli: Uczą mnie takich prostych rzeczy, a jakże ważnych

Katarzyna Zielińska wyjechała z rodziną na wakacje. Kilka dni temu świętowała szóste urodziny syna i zrobiłą dla niego tort z piasku. Teraz opublikowała zdjęcie, na którym wędruje z synami po plaży i doceniła ich obecność w opisie.

Katarzyna Zielińska karierę w mediach społecznościowych prowadzi w sposób bardzo przemyślany. Bohaterka serialu "Zawsze warto" nie udziela wywiadów na tematy dotyczące jej bliskich, nie chwali się w relacjach na Instagramie wszystkimi swoimi poczynaniami, a publikowane przez nią posty są bardzo przemyślane. 

Katarzyna ZielińskaKatarzyna Zielińska na zdjęciu z synami. Olek dogania wzrostem Henryka. "Kocham te moje momenty"

Katarzyna Zielińska pozuje z synami na wakacjach

Kilka dni temu Katarzyna Zielińska wraz z rodziną wybrała się na wakacje do ciepłych krajów. Podczas wyjazdu aktorka chętnie publikuje zdjęcia w tropikalnym klimacie. W poniedziałek podzieliła się z internautami na Instagramie fotką, na której przytula obchodzącego szóste urodziny Henia. Przed mamą i synem stoi wielki tort z piasku, który dla niego zbudowała. Przyozdobiła go nawet muszlami i prawdziwymi świeczkami. Oczywiście nie obeszło się też bez prawdziwego tortu, który pokazała na Insta Story. Tym razem aktorka podzieliła się kolejnym zdjęciem z udziałem obu synów. Ubrana w boho sukienkę i kapelusz, trzyma ich za dłonie, podążając po plaży w stronę morza. 

Mój powerbank. Uczą mnie takich prostych rzeczy a jakże ważnych, wróć... Najważniejszych w życiu - napisała Zielińska pod zdjęciem.
 

Anna Lewandowska, Joanna Przetakiewicz, Małgorzata Rozenek i Radosław MajdanGwiazdy ozdobiły domy na święta. Wybraliśmy najpiękniejsze dekoracje

Zdjęcie jest wyjątkowo urocze, a fani zareagowali na nie serduszkami i zakochanymi emotkami. Internauci zgodzili się ze słowami aktorki i przyznali, że macierzyństwo i miłość, to rzeczy, które sprawiają, że świat jest piękniejszy.

Tak, macierzyństwo to niepowtarzalna sprawa. 
Ładuje Nas ich miłość taka jedna, jedyna bezinteresowna.
Dzieci to najlepsza szkoła życia - odpowiadały fanki.

A Wam jak się podoba zdjęcie Kasi?

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia
Więcej o: