Marina Łuczenko-Szczęsna na zdjęciu ze swojej osiemnastki. Podczas imprezy przebrała się za wróżkę. Duża metamorfoza?

Marina Łuczenko-Szczęsna dołączyła do instagramowej zabawy, której zasady polegają na publikacji archiwalnych zdjęć w podanych przez internautów okolicznościach. Wokalistka pochwaliła się fotografią z 18. urodzin. Zobaczcie, jak zmieniła się na przestrzeni kilkunastu lat.

Marina Łuczenko-Szczęsna od kilku dni objęta jest kwarantanną, dlatego na skutek spędzania wolnego czasu w domowym zaciszu zawitała na Instagram i dołączyła do popularnej w ostatnich tygodniach zabawy. Internauci poprosili wokalistkę, by udostępniła w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcia z prywatnego albumu i tym samym pokazała się w różnych okolicznościach. Nie zabrakło fotografii z członkami rodziny, relacji pierwszych chwil Liama na świecie, czy wspomnień związanych z muzyczną drogą gwiazdy. Żona Wojciecha Szczęsnego zaprezentowała również, jak bawiła się na imprezie z okazji swoich osiemnastych urodzin.

Marina ŁuczenkoMarina rzadko pokazuje się z bratem. Tym razem zrobiła wyjątek

Marina na swojej osiemnastce

Żona bramkarza sięgnęła pamięcią do chwil sprzed kilkunastu lat. Na prośbę fanów opublikowała w sieci fotografię z imprezy, podczas której celebrowała wejście w dorosłość. Przebrana za wróżkę Marina świętowała urodziny w gronie znajomych. Do zdjęcia zapozowała w różowych skrzydłach i z różdżką w ręku. Pomijając zmieniającą się modę i lekkie metamorfozy z fryzurą oraz kolorem włosów, trzeba przyznać, że pomimo upływu czasu Łuczenko prezentuje się niemal tak samo jak kiedyś. 

Marina na zdjęciu ze swojej osiemnastkiMarina na zdjęciu ze swojej osiemnastki Instagram/ @marina_official

W instagramowej zabawie wokalistka z chęcią przypomniała także, jak wyglądała jej muzyczna droga. Pochwaliła się nagraniem z międzynarodowego konkursu "New Wave", na którym zdobyła trzecie miejsce i otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 70 tysięcy dolarów. 

Kamil Stoch z żonąKamil Stoch udzielał wywiadu, kiedy nagle zadzwoniła jego żona. Odebrał: Ewuniu, oddzwonię

Marina z żalem wyznała, że wszelkie porównywanie jej do innych WAGs, które zaczęły śpiewać dopiero po tym, gdy zostały żonami sławnych piłkarzy, jest dość krzywdzące. Łuczenko od najmłodszych lat rozwijała swój talent wokalny i zdobywała uznanie na wielu festiwalach, a pod koniec minionego roku wydała kolejny album. 

Zobacz wideo Liam odziedziczył talent po mamie?
Więcej o: