"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi kręci nowy sezon. Spędzi na rajskiej wyspie cztery miesiące. Fani odkryli lokalizację

Klaudia El Dursi przebywa obecnie na rajskiej wyspie, gdzie kręci trzecią edycję programu "Hotel Paradise". Niezawodni internauci odkryli, gdzie znajduje się bajkowe miejsce.

"Hotel Paradise" cieszył się ogromną popularnością. Do tej pory zrealizowano dwie edycje programu, które wyemitowano na antenie TVN 7. Prowadzącą reality-show, w którym uczestnicy próbują znaleźć sobie parę w hotelu na rajskiej wyspie, jest znana z "Top ModelKlaudia El Dursi. Format realizowano na Bali, jednak produkcja zdecydowała się zmienić lokalizację. Okazuje się, że trzecia edycja programu "Hotel Paradise" zostanie nakręcona na Zanzibarze. Przypomnijmy, że wyspa na Oceanie Indyjskim jest tłumnie odwiedzana przez celebrytów. Niedawno zdjęciami z rajskich wakacji pochwaliła się Barbara Kurdej-Szatan, który swój noworoczny urlop spędza razem z dziećmi i mężem, Rafałem Szatanem.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan pozuje w kostiumie kąpielowym na wakacjach. Fani oczarowani

"Hotel Paradise". Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej edycji programu. Fani odkryli lokalizację

Klaudia Ed Dursi zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie wykonane na plaży. Na fotografii widzimy drewnianą "bramę" Hotelu Paradise. Prowadząca program przyznała, że rozpoczęto już zdjęcia do trzeciej edycji. Potrwają one cztery miesiące:

Rozpoczynam moją czteromiesięczną miesięczną przygodę. Ekscytacja, lęk, radość, obawy i cała masa skrajnych emocji mi towarzyszy, ale wierzę, że dam radę i będzie cudownie. Trzymajcie za mnie kciuki – napisała przy fotografii.
 

Fani w komentarzach nie tylko zachwycili się widokami, ale także rozwikłali, jak na razie największą zagadkę edycji – miejsce, do którego przeniósł się "Hotel Paradise":

Zanzibar.
Powodzenia! A miejsce - absolutnie cudowne.
Zazdroszczę.
Zobacz wideo Klaudia El Dursi chciała oddać krew jak ozdrowieniec. "Nie kwalifikuję się"

Pracę Klaudii El Dursi na szczęście nie popsuje tęsknota za rodziną. Na wyspę wybrali się z nią jej partner i syn:

Na razie przyjechała ze mną rodzina. Zostaną ze mną przez jakiś czas, mam nadzieję, że jak najdłużej, ale to się jeszcze okaże – przyznała.

'Hotel Paradise 2'. Bartek ostro o Dominice"Hotel Paradise". Bartek ostro o Dominice: Kłamie w żywe oczy nas i samą siebie

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z rajskiej wyspy. Czekacie na trzecią edycję "Hotelu Paradise"?

Więcej o: