Od premiery programu "Duże dzieci" minęło 16 lat. Robert Walkiewicz był gwiazdą show. Wyrósł na przystojnego mężczyznę

Robert Walkiewicz występował w programie "Duże Dzieci", kiedy miał zaledwie kilka lat. Dziś jest dorosłym mężczyzną. Poznalibyście go?

W 2005 roku na antenie TVP 2 miał premierę program "Duże Dzieci", który w mistrzowskim stylu prowadził Wojciech Mann. Dziennikarz zadawał rozmaite pytania zgromadzonym w studiu dzieciom w przedziale wiekowym 6-9 lat. Nie zawsze odpowiedź na nie była oczywista, nie zawsze pytania były łatwe, ale za każdym razem odpowiedzi dzieci szokowały i rozbawiały do łez.

ZOBACZ TEŻ: Wojciech Mann wyśmiewa sylwestrowe zakazy: Osoby z balonami będą aresztowane natychmiast. Można wyjść tylko po pokarm dla kota

Robert Walkiewicz był gwiazdą "Dużych Dzieci". Zobaczcie, jak się zmienił

Jedną z największych gwiazd programu "Duże Dzieci" był Robert Walkiewicz, który pieszczotliwie nazywany był "Kuleczką". Rezolutny chłopiec charakteryzował się niesamowitą błyskotliwością i inteligencją, jak na swój wiek. Kilka lat temu w "Pytaniu na śniadanie" wspominał przygodę z programem:

To była bardzo fajna przygoda. To były godziny w studiu, mało osób zdaje sobie sprawę, ile my czasu poświęciliśmy, jako dzieci, na nagrania - mówił.

Niestety, na wiele lat zwiesił aktywność w mediach i nie kontynuował rozpoczętej w dzieciństwie kariery. Aż słuch o nim zaginął. Jakiś czas temu postanowił jednak o sobie przypomnieć i reaktywować swoją medialną działalność i powoli buduje społeczność na Instagramie, gdzie obserwuje go sześć tysięcy osób. 

CZYTAJ TEŻ: Wojciech Mann świętuje dziś 70 urodziny. W dziennikarstwie od dawna, dziś niemal ikona. Jak się zmieniał przez lata?

Trzeba przyznać, że Robert Walkiewicz wyrósł na przystojnego mężczyznę, który, wnioskując po zamieszczanych na Instagramie zdjęciach, jest fanem podróży. Na jego profilu możemy zobaczyć zdjęcia z Rzymu, Budapesztu czy Gran Canarii. 

Zobaczcie zdjęcia Roberta. Rozpoznalibyście go na ulicy?