Paulina Krupińska szusuje z rodziną na nartach. Jest mały Jędruś i Sebastian Karpiel-Bułecka bez brody

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka urlopują się, spędzając wolny czas na nartach. Pochwalili się rodzinnymi ujęciami w sieci. Muzyk zrezygnował z zarostu. Dobrze wygląda?

Paulina Krupińska nie narzeka na nudę. Modelka, która dostała pracę w "Dzień dobry TVN" w zeszłym roku, od kilku miesięcy musi dzielić życie między Warszawą a Zakopanem. Każdą wolną chwilę spędza jednak z bliskimi na południu kraju, czym lubi chwalić się w sieci - fani zawsze zachwycają się pięknymi krajobrazami z jej górskiego lokum. Teraz internauci mogą podziwiać, jak Paulina z rodziną szusuje na nartach. Sebastian zmienia wizerunek?

Paulina Krupińska zrelacjonowała, jak spędza z rodziną ferie zimowe

W związku z pandemią i narodową kwarantanną rząd zadecydował, że ferie zimowe będą w tym roku odbywać się w dniach 4-17 stycznia. Choć nie ma zbyt wielu atrakcji (stoki i trasy narciarskie są zamknięte), ludzie mieszkający w górach nie narzekają na nudę. Świadczyć o tym może chociażby aktywność, jaką od kilku dni chwali się w sieci Paulina Krupińska i jej przyjaciele. Szusują na nartach i bawią się świetnie!

Zobacz wideo Paulina Krupińska na nartach

Uwagę przykuwa zdjęcie, które pojawiło się na InstaStories prezenterki. Paulina pozuje z mężem oraz synem, któremu zasłoniła twarz emotikoną bałwana. Widać też, że Sebastian Karpiel-Bułecka zrezygnował z zarostu.

Ferie zimowe rodziny Pauliny KrupińskiejFerie zimowe rodziny Pauliny Krupińskiej screen IG @pkrupinska

Paulina Krupińska - od modelki do prezenterki telewizyjnej

Paulina Krupińska popularność zyskała w 2012 roku, kiedy jako 25-latka triumfowała w konkursie Miss Polonia. Kariera szybko nabrała tempa, a modelka stała się stałą bywalczynią warszawskich salonów. W 2014 roku poznała Sebastiana Karpiel-Bułecka, za którego wyszła cztery lata później. Po roku znajomości zakochani doczekali się córki Antoniny, a po trzech latach syna Jędrzeja. Paulina poświęciła się życiu rodzinnemu i zaczęła ograniczać modelingową karierę. Dziś jest jedną z głównych twarzy TVN-u, w którym na co dzień u boku Damiana Michałowskiego prowadzi "Dzień dobry TVN".

Więcej o: