Julia Wieniawa pokazała kuchnię i salon ze swojego nowego gniazdka za 2 miliony. Jest bardzo stylowo

Julia Wieniawa niedawno się przeprowadziła. Aktorka z dumą oprowadza swoich obserwatorów po wnętrzach najnowszego apartamentu.

Julia Wieniawa niedawno świętowała 22 urodziny. Aktorka jest bardzo młoda, ale spokojnie można nazwać ją już jedną z większych gwiazd polskiego show-biznesu. Po kilku latach działalności w polskich mediach zdążyła wyrobić sobie stabilną pozycję, dzięki czemu wciąż przebiera w propozycjach i może liczyć na największe stawki. Sama zainteresowana twardo stąpa po ziemi i nie trwoni zarobionych pieniędzy. Założyła już markę odzieżową, a także kosmetyczną. Równie chętnie inwestuje w nieruchomości. Julia Wieniawa kilka miesięcy temu kupiła kolejne mieszkanie, które już kończy urządzać.

Julia WieniawaJulia Wieniawa pokazała zdjęcie z czasów, gdy była najgrubsza. Dla kontrastu dodała też "najlepszą formę"

Julia Wieniawa pokazała wnętrza nowego mieszkania

Julia Wieniawa kilka miesięcy temu kupiła swoje trzecie mieszkanie. Aktorka tym razem postawiła na dwupoziomowy apartament z ogrodem na dachu za 2 miliony złotych. Nowe lokum gwiazdy znajduje się na warszawskim Żoliborzu. Julia Wieniawa regularnie relacjonowała fanom na Instagramie przebieg prac remontowych. Te powoli dobiegają już końca, bowiem tuż przed Nowym Rokiem aktorka wprowadziła się do wymarzonego gniazdka.

Julia WieniawaDomowy sylwester Julii Wieniawy. Był szampan, papieros i pozowanie w ramionach Nikodema Rozbickiego: My love

Julia Wieniawa mieszkanieJulia Wieniawa mieszkanie instagram.com@juliawieniawa

Niedawno pochwaliła się zdjęciem z obszernej garderoby. Teraz przyszedł czas na kolejne wnętrza. Na Instastory zamieściła kilka krótkich filmików, dzięki którym możemy zobaczyć jej nowoczesną kuchnię, a także fragment salonu, w którym znajduje się złoty stolik na gramofon i płyty, a także pastelowe pufy. Całe wnętrze utrzymane jest w jasnych barwach i sprawia wrażenie przytulnego. Oceńcie zresztą sami.

Julia WieniawaJulia Wieniawa instagram.com@juliawieniawa

Jak wam się podoba?

Zobacz wideo Julia Wieniawa świętuje remont kuchni
Więcej o: