"Królowe życia". Ada kocha tatuaże. Jesteście ciekawi, jak wyglądała wcześniej? Dodała zdjęcia: Jak dwie różne kobiety

"Królowe życia". Znakiem rozpoznawczym Ady z celebryckiego show TTV są tatuaże. Wzięta instagramerka postanowiła pokazać swoim fanom fotografie sprzed metamorfozy. Trudno ją rozpoznać.

Adrianna Eisenbach zapadła widzom w pamięć jako jedna z najbardziej wyróżniających się uczestniczek programu "Królowe życia". Bohaterka TVN-owskiego show uwielbia prowokować, a na swoich instagramowym profilu, który śledzi już ponad 74 tysiące internautów, chętnie prezentuje swoje wytatuowane ciało. Ada znana jest nie tylko z oryginalnych malunków na skórze, ale także z długich dredów z koralikami oraz kolczyka w nosie.

Laluna Unique, Kobieta kot, EwelonaTe gwiazdy przesadziły z medycyną estetyczną. Przed operacjami wyglądały zupełnie inaczej

"Królowe życia". Ada pokazała zdjęcia sprzed metamorfozy. Tak wyglądała bez tatuaży

"Królowa życia" postanowiła rozliczyć się z przeszłością i pokazała na Instagramie zdjęcia i nagrania sprzed tatuażowej metamorfozy. Na materiałach sprzed lat trudno ją rozpoznać:

Style of the day. Tak to było... 2017 grudzień i 2020 grudzień. Malutka, drobniutka, zawsze uśmiechnięta... No chyba, że się wściekła, to wtedy była może przez 5 minut niemiła, a później się ta złość zmyła. 160 wzrostu, waga około 50 kilo i nigdy chyba mi się więcej nie ważyło, ale za to o tatuażach mi się marzyło – zaczęła swój wpis.

Ada przyznała, że proces pokrycia skóry tatuażami zajął jej dwa lata. Zdradziła również, że planuje kolejne wizyty w studiu tatuażu:

No to się w dwa lata wytatuowałam i o twarzy też nie zapomniałam i ją zrobiłam na końcu, by być kompletną w końcu. Czy jeszcze będę więcej tatuować? To jest dobre pytanie, ale jeszcze troszkę na pewno coś zrobię, bo idei na tatuaże mam sporo, nie powiem... Miejsca mi tylko brakuje, ale na pewno jeszcze stopy wytatuuje, bo tam mam dwa wolne małe miejsca i to do tatuaży zachęca. Na twarzy się jeszcze zastanawiam, więc nawet nic nie zdradzam.
Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska namawia syna na dziecko. „Rób dzidziusia, ja będę bawić!

Dodała również, że obecny wizerunek znacząco wpłynął na jej samoocenę. Nie zdradziła jednak, ile pieniędzy wydała na tatuaże:

Ja się z tym czuję spełniona, dlatego dalej się uśmiecham i jestem zachwycona. Kto nie lubi robić nie musi, kto się zainspiruje ten się skusi. Ile kosztowało wytatuować to całe ciało... Tego nawet nie wiem i wiedzieć nie chcę. Nikt chyba nie podsumowuje, ile czego w życiu konsumuje. Ile przepije, przenarkotyzuje czy się pobawi, a później do kibla wypluje. Więc moja decyzja była nie imprezować tylko się tatuować.
 

Fani byli zachwyceni jej zestawieniem zdjęć "przed" i "po":

Jak dwie różne kobiety. I obie przepiękne.
Najsilniejsza mała ever.
Piękna. I na zewnątrz, i w środku.

"Królowe życia" to program emitowany na antenie TTV od od 2016 roku. Telewizyjne show, które dokumentuje życie bogatych ludzi, stało się kuźnią celebrytów. To właśnie dzięki "Królowym życia" w polskim show-biznesie zaistniała Dagmara Kaźmierska czy Rafał Grabias i Gabriel Seweryn.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska niechętnie wraca do swojej przeszłości, ale zrobiła to z okazji miliona obserwatorów

Zobaczcie zdjęcia Ady sprzed metamorfozy. Rozpoznalibyście ją?

Więcej o: