Kanye West miał romans z Jeffree Starem?! Zagraniczne media rozpisują się o tajemniczej relacji rapera z gwiazdą internetu

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa przypieczętował romans rapera z Jeffree Starem? Znana tiktokerka twierdzi, że ma dowody potwierdzające ich bliską relację.

Kilka dni temu w mediach pojawiły się doniesienia, że Kim Kardashian i Kanye West postanowili zakończyć swoje małżeństwo. Główna gwiazda programu "Z kamerą u Kardashianów" wynajęła już ponoć prawniczkę, która w Hollywood jest znana z przeprowadzania rozwodów gwiazd. Kim poprosiła również Kanye, aby ten wrócił na ranczo w Wyoming, by mogli zacząć osobne życie. Czy ma to związek z internetowym guru, Jeffree Starem?

Kamil Stoch z żonąKamil Stoch udzielał wywiadu, kiedy nagle zadzwoniła jego żona. Odebrał: Ewuniu, oddzwonię

Kanye West miał romans z Jeffree Starem?

Zagraniczne media rozpisują się o rzekomym romansie rapera z gwiazdą Youtube'a. Wszystko zaczęło się od krótkiego nagrania autorstwa kontrowersyjnej tiktokerki, Avy Louise, która "zasłynęła" z lizania deski klozetowej w samolocie w ramach wyzwania związanego z koronawirusem. Louise powiedziała, że rozwód wcale nie był zaskoczeniem, ponieważ Kayne już od miesięcy miał spotykać się ze znanym beauty guru.

Wiele osób wiedziało już od jakiegoś czasu - zdradziła.
Zobacz wideo

Nagranie zostało udostępnione w środę i na tę chwila ma niemal 900 tysięcy polubień. Wideo niemal od razu się hitem sieci, a następnie zostało skomentowane w innych serwisach społecznościowych. Zagraniczne media równie szybko podchwyciły temat i starają się dotrzeć do możliwych dowodów. Jednym z nich jest fakt, że raper i youtuber mają nieruchomości w Wyoming i, jak twierdzi portal Page Six, mieszkają bardzo blisko siebie.

Media wspominają również tweeta opublikowanego przez Jeffreya w 2011 roku, w którym napisał do Kanye:

Ostatnia noc była świetna! Xoxo - wpis oczywiście został usunięty.

Melania TrumpMelania Trump została sama. Z pracy zwolniła się jej najbliższa współpracownica

Inny znany youtuber, Daniel "Keemstar" Keem, napisał wiadomość do Stara, w której zapytał o krążące plotki.

Hahaha. Spędzam najlepszy czas w Wyoming, przyjedź kiedyś! - odpowiedział Jeffree.

Jeffree Star w swoim utworze "Bitch, Please" rymował o seksie z Kanye oraz z mnóstwem innych hollywoodzkich celebrytów.

Ob***gnąłem Kanye Westowi i teraz jestem jednym z braci.
 

Wiele portali, w tym Insider, zwróciło się do Westa i Stara z prośbą o komentarz. Póki co obaj panowie milczą. Tiktokerka, od której wszystko się zaczęło, twierdzi, że ma dowody na krążącą plotkę. Dlaczego więc jeszcze jej nie udostępniła?

Więcej o: