Aleksandra Hamkało zapozowała u boku uczestniczki "Top Model". Tym samym zdradziła, że ta spodziewa się dziecka

Aleksandra Hamkało pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem. Na zamieszczonej fotografii towarzyszy jej uczestniczka pierwszej edycji "Top Model", która także spodziewa się dziecka.

Aleksandra Hamkało jakiś czas temu zdradziła internautom, że spodziewa się drugiego dziecka. Opublikowała wtedy zdjęcie w mediach społecznościowych, na którym eksponowała ciążowe krągłości. Od razu zdradziła też płeć i wiemy, że już niedługo aktorka urodzi syna. Na nowego członka rodziny nie tylko czekają rodzice, ale i starsza córka aktorki - Jagna, która wkrótce zostanie starszą siostrą. Aleksandra ostatnio jednak zamieściła zdjęcie z koleżanką, która również jest w ciąży. Szybko okazało się, że towarzyszką aktorki jest uczestniczka pierwszej edycji "Top Model", Emilia Pietras.

Katarzyna FiguraKatarzyna Figura znalazła sposób na biznes. Nagrywa odpłatne filmiki dla fanów

Zobacz wideo "Top Model". Patrycja pokazała, jak spędza czas z finalistami. Nieoczekiwanie dołączył do nich uczestnik, który odpadł z show

Aleksandra Hamkało pozuje z dużym brzuchem. Emilia Pietras z "Top Model" też jest w ciąży!

Emilia Pietras wzięła udział w modowym show, gdy miała 23 lata. Już wtedy była mamą 14-miesięcznej Liliany. Modelce udało się zajść wysoko w programie, bo odeszła dopiero w 9. odcinku. Choć potem odsunęła się w cień i unikała show-biznesu, wiadomo było, że pracowała w zawodzie modelki. Jednak przez ponad 10 lat wiele się zmieniło w jej życiu. Emilia zakończyła dawny związek, znalazła nowego partnera, zaręczyła się i 5 miesięcy temu wzięła ślub. Teraz okazuje się, że spodziewa się drugiego dziecka. 

Na zamieszczonym zdjęciu obie gwiazdy zapozowały w wygodnych, typowo domowych stylizacjach. Uwagę zwraca rozmiar brzuszków, który jest do siebie bardzo podobny. Czyżby obie panie miały ten sam termin porodu?

Ale to będzie GANG - podpisała zdjęcie aktorka.
 

Nam nie zostaje nic innego, jak życzyć mamom spokojnych dni. Gratulacje od całej redakcji!

Więcej o: