Izabela Janachowską opublikowała intymne zdjęcia wykonane tuż po porodzie. Pokazała też pamiątki z zaręczyn w Rzymie

Izabela Janachowska podjęła się nowego wyzwania na Instagramie i publikuje konkretne zdjęcia na prośbę fanów. Właśnie pokazała ujęcie wykonane tuż po urodzeniu Christophera oraz moment, kiedy przyjęła oświadczyny.

Izabela Janachowska popularność zyskała ponad dekadę temu, kiedy jako 23-letnia tancerka zaczęła występować w "Tańcu z Gwiazdami". Aktualnie nie można podziwiać jej umiejętności na parkiecie - celebrytka została prezenterką telewizyjną i specjalistką od ślubów - sama sakramentalne "tak" powiedziała ukochanemu już ponad sześć lat temu. Razem z partnerem wychowuje małego Christophera, który na świat przyszedł 10 maja 2019 roku. Izabela na prośbę fanów pokazała właśnie, jak wyglądały jej pierwsze chwile spędzone z synem. To bardzo osobista pamiątka.

Izabela Janachowska z mężemIzabela Janachowska chce mieć więcej pociech, ale się boi. "Świat nie sprzyja rodzeniu"

Zobacz wideo Wpadka Izabeli Janachowskiej na InstaStories. Interweniował mąż gwiazdy

Izabela Janachowska pochwaliła się pierwszym zdjęciem wykonanym po urodzeniu syna

W ostatnim czasie na Instagramie zapanowała nowa moda - gwiazdy i influencerzy publikują zdjęcia i nagrania z konkretnych momentów i konkretnych miejsc. Najczęściej pojawiają się prośby o wrzucanie bardzo prywatnych treści, na co przystała na przykład Izabela Janachowska. Tancerka opublikowała pamiątkową fotografię, która została wykonana tuż po urodzeniu przez nią dziecka.

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska screen IG @izabelajanachowska

Internauci lubią także oglądać zdjęcia ślubne i te, które z tym tematem są powiązane, dlatego też wystosowali do Janachowskiej prośbę, by pochwaliła się momentem, kiedy przyjęła oświadczyny Krzysztofa Jabłońskiego. Biznesem zabrał ukochaną do Rzymu i poprosił ją o rękę przy zabytkowej fontannie di Trevi.

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska screen IG @izabelajanachowska

A Wy o jakie zdjęcie Izy byście poprosili? Gwiazda jest bardzo otwarta i nie ma problemu, by publicznie mówić o prywatności. Od samego początku pokazuje chociażby wizerunek 1,5-rocznego już syna.

Ula Chincz u Izabeli JanachowskiejChincz opowiedziała Janachowskiej o ślubie. Zrobiła gościom małego psikusa

Więcej o: