Jarosław Bieniuk na rodzinnych wakacjach z dziećmi i nową partnerką. To ich pierwsze takie WSPÓLNE zdjęcie

Na InstaStories Jarosława Bieniuka pojawiło się rodzinne zdjęcie. Były piłkarz razem z dziećmi i Zuzanną Pactwą pozuje na tle szwajcarskich gór.

Jarosław Bieniuk i jego rodzina mieszkają na co dzień nad polskim morzem. Dzięki medialnej aktywności jego bliskim udaje się prężnie rozwijać karierę w show-biznesie z dala od warszawskich salonów. Były piłkarz zdecydował się zabrać partnerkę i dzieci na zagraniczny wyjazd. Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa pozują z Oliwią, Szymonem i Janem na tle szwajcarskich gór. To pierwsze zdjęcie dzieci Anny Przybylskiej z nową ukochaną celebryty.

Anna PrzybylskaJarosław Bieniuk z córką wspominają Annę Przybylską na niepublikowanych wcześniej nagraniach

Zobacz wideo

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa pozują z dziećmi piłkarza. Mają dobre relacje

Kiedy na jaw wyszło, że Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę, wiele osób zastanawiało się, jak na jego nową relację zareagowały nastoletnie dzieci. Dziś już wiemy, że osiemnastoletnia Oliwia, niespełna piętnastoletni Szymon oraz dziewięcioletni Jan świetnie dogadują się z Zuzanną Pactwą. Świadczyć może o tym chociażby ich najnowsza wspólna fotografia. Rodzina wydaje się być bardzo szczęśliwa.

Zuzanna Pactwa z rodziną Jarka BieniukaZuzanna Pactwa z rodziną Jarka Bieniuka screen IG @jaretpalmer

Pierwsze informacje na temat zażyłej relacji między Jarosławem a Zuzanną pojawiły się na początku października minionego roku. Para początkowo niczego nie potwierdzała. Zrobili to za nich paparazzi, którzy nie odstępowali gdyńskiego mieszkania Bieniuków na krok. Od tamtego czasu były piłkarz i modelka od czasu do czasu publikują wspólne zdjęcia - spędzili razem święta oraz pokazali, jak bawili się podczas sylwestrowej imprezy. 

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa spędzili razem sylwestraJarosław Bieniuk świętował sylwestra u boku ukochanej. Pochwalił się romantycznym zdjęciem z domówki

Myślicie, że nowy związek Jarka potrwa dłużej niż ten, który tworzył z Martyną Gliwińską? Trzymamy za to mocno kciuki i życzymy dużo miłości!

Więcej o: