Jennifer Lopez zapozowała w skąpym bikini, odsłaniając krągłości. Forma robi wrażenie!

Jennifer Lopez postanowiła skorzystać z uroków Florydy i wybrać się na plażę. Piosenkarka zapozowała w skąpym bikini. Trzeba przyznać, że wygląda świetnie!

Podczas gdy większość z nas tęskni za letnim klimatem, nieubłaganie wyczekując cieplejszych dni, Jennifer Lopez nie może narzekać na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Aktorka korzysta z uroków słonecznej Florydy gdzie piękną pogodą można cieszyć się cały rok. Tym razem wolny czas Jennifer Lopez postanowiła spędzić, wygrzewając się na plaży. Na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała różowym bikini, wyraźnie eksponując swoje krągłości. Post podsumowała krótkim wpisem:

Plażowy bum.

Jennifer Lopez wybrała się na plażę, gdzie zapozowała w bikini. Posypały się komplementy od fanów

Bez wątpienia czas jest dla aktorki największym sprzymierzeńcem, bowiem pomimo upływu lat, Jennifer Lopez wciąż wygląda doskonale. Piosenkarka jest zapaloną fanką sportu i ciężko trenuje, aby zachować nienaganną figurę. Trzeba przyznać, że efekty jej codziennych ćwiczeń są zdumiewające. Ostatnio artystka wyznała też, że nigdy nie używała botoksu, a jej gładka cera, wynika ze stosowanej przez nią naturalnej pielęgnacji. 

Zobacz wideo

Post Jennifer Lopez wywołał zachwyt wśród internautów, a w kierunku artystki posypały się liczne komplementy. 

Najpiękniejsze ciało na świecie.
Jak zawsze wspaniała.
Zjawiskowa.
 

W tym roku Jennifer Lopez skończyła 51 lat, ale jej kariera nie zwalnia tempa. Aktorka bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych oraz, gdy tylko może, koncertuje. Wolne chwile najczęściej spędza z rodziną lub podróżując. Piosenkarka chętnie publikuje na swoim instagramowym profilu zdjęcia z dziećmi, narzeczonym Alexem Rodriguezem a także zdradza kulisy swojej pracy zawodowej w branży muzycznej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.