Sylwia Przybysz skrytykowana za przytycie (!) w ciąży. "Wytykanie komuś takich rzeczy jest zwyczajnie poniżej pasa"

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się drugiego dziecka, które przyjdzie na świat wiosną. Internautki są jednak bezlitosne i atakują wagę ciężarnej Sylwii.

W 2019 roku na świat przyszło pierwsze dziecko wokalistki Sylwii Przybysz i youtubera Jana Dąbrowskiego - córka Pola. Młodzi rodzice powtarzali później wielokrotnie, że dziecko było planowane, a oni marzą o dużej rodzinie. Szybko spełnili ten plan, bo obecnie spodziewają się drugiego dziecka, które przyjdzie na świat wiosną.

Sylwia Przybysz Sylwia Przybysz pokazała, jacy internauci są dla niej bezlitośni

Sylwia Przybysz reaguje na krytykę jej wagi w ciąży

Sylwia i Janek są bardzo aktywni w mediach społecznościowych i każdego dnia relacjonują swoje rodzinne dni. To daje internautom złudne poczucie, że mają prawo skomentować każdy aspekt ich życia - również tak delikatną kwestię, jak rosnącą wagę ciężarnej wokalistki. I to nie pierwszy raz.

Zanim młoda mama ogłosiła drugą ciążę, często spotykała się z opiniami, które mówiły, że jest "gruba". Tym razem na InstaStory podzieliła się negatywnymi wiadomościami, które dostała od niezadowolonych i "znających się" fanek pod filmem na Youtube.

Zwiększa się zapotrzebowanie kaloryczne - fakt, ale usprawiedliwianie się, że się przytyło, bo jest się w ciąży, nie jest prawdą. Przytyłaś, bo jadłaś więcej niż potrzebowałaś - to jedyny fakt. To, że przybywa zachcianek to jedno, ale bycie w ciąży nie jest efektem gromadzenia się tkanki tłuszczowej. Sama z siebie się nie gromadzi - napisała internautka.
 

Sylwia ma stalowe nerwy i zawsze reaguje na krytykę w sposób kulturalny, tłumacząc komentującym, że ich zachowanie jest nie na miejscu. To samo zrobiła i tym razem.

Gadasz głupoty. W ciąży przybiera się na wadze. To zupełnie normalne. Zwiększa się ilość krwi o 1,5 litra, do tego dochodzą wody płodowe, dziecko, łożysko. Na przyrost wagi wpływa wiele czynników - odpowiedziała.

Sylwia Przybysz reaguje na krytykę dotyczącą jej wagiSylwia Przybysz reaguje na krytykę dotyczącą jej wagi Screen Instagram: @sywliaprzybysz

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski Sylwia Przybysz zaręczyła się z Janem Dąbrowskim. Piosenkarka pokazała pierścionek

Na koniec narzeczona youtubera dodała jeszcze bardzo cenną uwagę:

Niech każdy zajmie się swoim życiem, a nie wytyka komuś, że przytył. To niegrzeczne i nieeleganckie, tym bardziej, jak się wypowiada na tematy, na które się nie ma pojęcia.

Relację na Insta Story podsumowała słowami.

Wytykanie komuś takich rzeczy jest zwyczajnie poniżej pasa. Nie róbcie tego - zakończyła.

My za to z Sylwią całkowicie się zgadzamy, gratulujemy drugiej ciąży i życzymy dużo cierpliwości.

Zobacz wideo Jaś Dąbrowski niedawno został tatą. Jak odnajduje się w nowej roli?
Więcej o: