Anna Lewandowska wybrała się z córkami na sanki. Fani dostrzegają podobieństwo. "Klara to cała mama"

Anna Lewandowska, korzystając z zimowej aury, postanowiła zabrać Klarę i Laurę na sanki. Zdjęciem szczęśliwych córek pochwaliła się na Instagramie.

Anna Lewandowska coraz chętniej pokazuje w sieci zdjęcia swoich córek. Choć nadal chroni ich prywatność, dziewczynki bardzo często goszczą na Instgramie mamy. Tym razem Anna Lewandowska postanowiła skorzystać z zimowej aury i zabrać Klarę i Laurę na sanki. Zdjęciami z wycieczki pochwaliła się w nowym poście i na InstaStories.

Anna Lewandowska wybrała się z córkami na sanki

Trenerka opublikowała fotografię, na której dziewczynki siedzą na sankach, a Klara trzyma młodszą siostrę na kolanach. Anna Lewandowska pod zdjęciem dodała krótki wpis:

Mój cały świat- napisała trenerka.

Tym razem, wyjątkowo, na fotografii widać Klarę z profilu. Do tej pory Anna Lewandowska starała się unikać publikacji wizerunku starszej córki, jednak ostatnio poluzowała swoje zasady i Klara o wiele częściej pokazuje również swoją buzię.

 
Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała urocze nagranie Roberta i Laury

Anna Lewandowska zabrała dzieci na sanki. Internauci zachwyceni

Pod postem posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci nie mogli wyjść z zachwytu nad wspólną fotografią dziewczynek. Pozazdrościli też śniegu, którego w ostatnich latach brakuje wielu Polakom. W Polsce są obecnie nieliczne miejsca, w których doczekaliśmy się białego puchu.

Takie chwile są najpiękniejsze.
Cudowne wspomnienie, zapisze się w pamięci.
Pięknie razem wyglądają...
Zazdroszczę śniegu. Cudowne dziewczynki. 

Ponieważ na fotografii dostrzec możemy fragment twarzy Klary, część internautów zwróciła też uwagę na jej podobieństwo do Anny Lewandowskiej: 

Klara cała mama.

Anna Lewandowska dodała też zdjęcie starszej córki na swoim InstaStories. 

 

instagram.com/annalewandowskainstagram.com/annalewandowska instagram.com/annalewandowska

A wy jak spędzacie swój wolny czas? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.