Sypialnia Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej jest skromna i minimalistyczna. Aktorka pokazała zdjęcie z łóżka

Anna Czartoryska-Niemczycka wrzuciła do sieci zdjęcie zrobione w domu. Widać, jak wygląda jej sypialnia.

Anna Czartoryska-Niemczycka chętnie pokazuje na swoim koncie na Instagramie ujęcia z domu. Wiemy już, jak wygląda jej garderoba, kuchnia czy łazienka. Teraz zdecydowała się opublikować ciekawe zdjęcie z sypialni. 

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała sypialnie 

Anna Czartoryska-Niemczycka pochwaliła się jednym z wnętrz swojego domu. Aktorka tym razem zdecydowała się na pokazanie sypialni - i to niemal w pełnej okazałości. Na zdjęciu, które pojawiło się na jej profilu widzimy jak leży na łóżku, jednocześnie robiąc fotkę w ogromnym lustrze. Dzięki temu możemy zauważyć, że ten zakątek domu Czartoryskiej jest dosyć minimalistycznie urządzony.

Anna CzartoryskaAnna Czartoryska już urządziła pokój dla dziecka. Na Instagramie dodała zdjęcia. Nie brakuje stylowych dodatków

W dużej mierze kolorystka skupia się na bieli, która pojawia się na ścianach, meblach i dywanie. Aktorka zaznaczyła, że jest w trakcie wykonywania prac domowych, co tłumaczy widok porozrzucanych koszy, które znalazły się na podłodze

Gdy dzieci są u babci, a ja mam tyyyyyyyle roboty... - podpisała aktorka.

Anna Czartoryska-NiemczyckaAnna Czartoryska-Niemczycka pokazała moment, w którym poznała swojego męża. Pochwaliła się też zdjęciami ze ślubu!

W 2013 roku wyszła za Michała Niemczyckiego. Para ma dwóch synów i córkę: Ksawerego, Janinę oraz Antoniego, którzy najwyraźniej wybrali na odwiedziny do babci. 

 

Warto wspomnieć, że wcześniej Czartoryska została wyróżniona - wnętrza jej mieszkania zostały sfotografowane i opublikowane w jednym z wydań magazynu "Kukbuk". Zaprezentowała wtedy czytelnikom stylową, czarną kuchnię oraz ścianę ze zdjęciem Pabla Picassa i swoim własnym portretem. Kolejnym pomieszczeniem był salon z mnóstwem książek, płyt, zabawek i pamiątek.

Ładnie?

Zobacz też: Anna Czartoryska pokazała zdjęcie najmłodszego dziecka. Fani od razu się w nim zakochali. "Jaki skrzacik!"

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia