Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozwodzą się? Tabloid twierdzi, że aktorka nie jest szczęśliwa i "chce czegoś więcej"

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones się rozwodzą - takie informacje przekazał jeden z zagranicznych magazynów. Informator gazety twierdzi, że aktorka nie jest szczęśliwa.

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones świętowali niedawno dwudziestą rocznicę ślubu. Jeden z tabloidów twierdzi, że para nie jest jednak ze sobą szczęśliwa. Największe wątpliwości pojawiły się w głowie aktorki i to ona miała zasugerować rozstanie.

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones się rozwodzą?

Zagraniczny tabloid donosi, że Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones mają w planach rozwód. Jak twierdzą informatorzy "In Touch", to aktorka miała zasugerować, że pragnie od związku czegoś więcej, niż to, co dostaje od Douglasa. Jako że między nimi jest aż dwadzieścia pięć lat różnicy po latach oczywiste stało się dla niej to, że chciałaby nieco więcej spontaniczności w relacji. 

Sytuacja zaczęła wymykać się spod kontroli. Catherine jest nieszczęśliwa w tym związku. To już trwa całe lata. Tęskni za czymś więcej. Chciałaby, żeby w jej życiu wydarzyło się jeszcze coś ekscytującego - zdradził informator.

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas świętują 20. rocznicę ślubu. Kiedyś o mało się nie rozwiedli

Informator jest zdania, że jest jednak szansa za uratowanie małżeństwa i nic nie jest jeszcze przesądzone. 

Miejmy nadzieję, że uda im się pokonać przeciwności i pozostaną razem - dodaje na końcu informator.

Sprawdziliśmy jednak konta w mediach społecznościowych pary i wszystko wskazuje na to, że wciąż są razem, a nawet lepiej - Catharine we wtorek dodała na Instagram zdjęcie z ukochanym i wyznała mu miłość.

Catherine Zeta-Jones Catherine Zeta-Jones podzieliła się uroczym zdjęciem swoich dzieci. "Kocham was oboje"

Nie mogę wyrazić wyraźniejszego znaku miłości niż ten pocałunek - podpisała ujęcie.
 

Wygląda więc na to, że raczej w najbliższym czasie para jednak się nie rozstanie. 

Zobacz też: Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. Gwiazda wynajęła już prawnika. Największą batalię stoczą o rezydencję wartą miliony

Zobacz wideo Jennifer Lopez zachwyca figurą. Pokazała się na plaży w bikini i lekkiej narzutce
Więcej o: