Natalia Kukulska świętuje urodziny najmłodszej córki. Pochwaliła się wspólnymi zdjęciami z wakacji na Zanzibarze

Najmłodsza córka Natalii Kukulskiej skończyła cztery lata. Z tej okazji dumna mama pochwaliła się niepublikowanymi dotąd zdjęciami z wakacji. W komentarzach nie brakuje urodzinowych życzeń, także od innych gwiazd z polskiego show-biznesu.

Natalia Kukulska jest jedną z nielicznych gwiazd rodzimego show-biznesu, która stara się chronić życie rodzinne przed mediami. Mimo tego piosenkarka od czasu do czasu zamieszcza zdjęcia z dziećmi i mężem, co zawsze spotyka się z wielkim zainteresowaniem internautów. Natalia Kukulska ma trójkę dzieci: najstarszego syna Jana, młodszą od niego Annę oraz najmłodszą pociechę Laurę. Ta właśnie skończyła cztery lata, czym dumna mama pochwaliła się na Instagramie.

Natalia Kukulska na wakacjachNatalia Kukulska zapozowała u boku męża. Nie obyło się bez czułych gestów

Natalia Kukulska świętuje urodziny najmłodszej córki

Natalia Kukulska niedawno wybrała się z całą rodziną na wakacje na Zanzibar. Piosenkarka zamieściła wówczas kilka rodzinnych zdjęć. Tym razem opublikowała fotografię najmłodszej córki - Laury, a to za sprawą jej czwartych urodzin.

Mój skarb kończy dziś cztery  latka! Rezolutna, uparta, przesłodka, charakterna, wrażliwa, piękna, pomysłowa, wdzięczna... prawdziwe szczęście! Jak to się mówi - nie to, że moja, ale obiektywnie. Laurka od losu! A życzenia już w realu... i tak nie zrozumiecie naszych grypsów i dziękujemy za życzenia, które napływają. Kiedyś jej pokażę... - czytamy pod urodzinowym postem Kukulskiej.

Weronika RosatiRosati po ciąży zrobiła plastykę brzucha? Wpis nie pozostawia wątpliwości. Jest zdjęcie

 

W komentarzach nie brakuje życzeń od internautów, a także od kolegów i koleżanek z show-biznesu.

Sto lat pięknej damie - napisała Katarzyna Zielińska.
Tysiące najlepszych myśli dla skarba - dodała Joanna Racewicz.

My oczywiście również przyłączamy się do życzeń!

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

ZOBACZ TEŻ: Natalia Kukulska z córeczką w identycznych stylizacjach. Internauci: Laurka wygląda jak pani z czasów "Puszka Okruszka". Mają rację!

Więcej o: