Adam Stachowiak znów zostanie ojcem. Popularny uczestnik "The Voice of Poland" zdradził płeć dziecka

Adam Stachowiak ma radosną nowinę dla swoich fanów. Popularny uczestnik "The Voice of Poland" czeka na narodziny drugiego dziecka. Zdradził płeć malucha.

Adam Stachowiak zasłynął dzięki udziałowi w programie "The Voice of Poland". Uczestnictwo w muzycznym starciu show zagwarantowało mu dużą popularność. Wokalista na Instagramie zebrał ponad dwadzieścia pięć tysięcy obserwatorów, a jego autorskie numery osiągnęły na platformach streamingowych milionowe liczby odsłon. Największą sławę zawdzięcza sentymentalnej balladzie "Mamo", którą wykonał na pierwszym etapie castingów. Adam stworzył tę kompozycję z myślą o swojej zmarłej mamie. Tekst utworu oraz wykonanie młodego mężczyzny mocno wzruszyły wówczas trenerów i widzów programu. Stachowiak powraca do show-biznesu z radosną nowiną. Czeka na narodziny drugiego dziecka

Michał Szpak pokazał zdjęcie z nieżyjącą już mamąMichał Szpak pokazał zdjęcie z dzieciństwa z mamą. "Wydaje mi się, że ona nadal tam jest"

Adam Stachowiak zdradził płeć dziecka

Popularny uczestnik "The Voice of Poland" jest w szczęśliwym związku z ukochaną Anną. Para wzięła ślub w 2017 roku, a dwa lata później małżonkowie doczekali się narodzin pierwszej córki Agaty. Wybranka Adama znów jest w ciąży, czym wokalista pochwalił się w mediach społecznościowych kilka miesięcy temu. Teraz zdradził płeć dziecka. Wyznał, że na świat przyjdzie jego druga córka. 

 
Będziemy mieli drugą córeczkę. Jestem przeszczęśliwy. To ogromna odpowiedzialność być wsparciem i obrońcą trzech kobiet, ale damy radę. Jak to mówią: kiedy rodzi Ci się syn - pilnujesz syna, kiedy rodzi Ci się córka - pilnujesz całego osiedla. No, teraz to już całego miasta - zażartował w instagramowym wpisie. 

W komentarzach posypały się gratulacje dla młodego taty, do których my również się dołączamy. 

Joanna OpozdaJoanna Opozda chce wyjechać z Polski? Jest na lotnisku