Tanya Roberts nie żyje. Zagraniczne media potwierdzają śmierć aktorki

Światowe media potwierdziły informacje o śmierci Tany Roberts, aktorki i modelki znanej m.in. z filmu o Jamesie Bondzie.

W niedzielę wieczorem światowe media obiegła informacja o tym, że "dziewczyna Bonda" Tanya Roberts nie żyje. Jak podaje New York Times, przykrą informację potwierdzili we wtorek wieloletni partner aktorki Lance O'Brien oraz jej agent Mike Pingel. 

'Hotel Paradise 2'. Bartek ostro o Dominice"Hotel Paradise". Bartek ostro o Dominice: Kłamie w żywe oczy nas i samą siebie

Tanya Roberts nie żyje. Zagraniczne media potwierdziły wieści o śmierci aktorki

Tanya Roberts zmarła w wieku 65 lat. Jej agent w wywiadzie dla NBC News przyznał, że aktorka zmagała się z infekcją dróg moczowych, która rozprzestrzeniła się na nerki i woreczek żółciowy. Przypomnijmy, że Tanya Roberts trafiła do szpitala w Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles w Wigilię. Straciła wówczas przytomność po powrocie ze spaceru z psami. Od tamtej pory stan jej zdrowia nie poprawiał się.

Tanya Roberts nie żyje. Medialne zamieszanie wokół śmierci aktorki

Pierwsze informacje o śmierci Tany Roberts pojawiły się jeszcze w niedzielę wieczorem. Jak podaje NBC News agent aktorki Mike Pingel zaalarmował wówczas kilka serwisów informacyjnych, przekazując im, że Tanya Roberts nie żyje. Te wieści okazały się jednak nieprawdziwe, ponieważ w poniedziałek podczas wywiadu w programie "Inside Edition", do agenta aktorki zadzwonili lekarze z Cedars-Sinai, aby poinformować go, że Tanya Roberts żyje. Teraz smutną wiadomość potwierdza m.in. The New York Times.

Tanya Roberts jako "dziewczyna Bonda"

Największą sławę aktorce przyniosła rola u boku Rogera Moore'a w produkcji "Zabójczy widok", będącym  czternastym z kolei filmem o przygodach Jamesa Bonda. Aktorka wystąpiła także we "Władcy zwierząt" czy "Brutalnej grze".