Patrycja Sołtysik całuje Andrzeja Sołtysika na kuchennym blacie i rozmyśla na temat rozłąki. Wnętrze urządzone jest bardzo stylowo

Patrycja Sołtysik pochwaliła się na Instagramie romantycznym zdjęciem z mężem. Żona prezentera "Dzień Dobry TVN" przy okazji zamieściła już nieco mniej optymistyczny wpis.

Patrycja Sołtysik i Andrzej Sołtysik są razem już pięć lat. Ich związek budzi sporo emocji wśród internautów, a to za sprawą dzielącej ich różnicy wieku. Dziennikarz jest starszy o 24 lata od swojej żony. Sama zainteresowana chętnie relacjonuje ich wspólne życie w mediach społecznościowych, a także na swoim blogu. Tym razem celebrytka zamieściła romantyczne zdjęcie z mężem z kuchni i przy okazji odniosła się do kolejnej rozłąki, która ich czeka.

Patrycja Sołtysik, Andrzej SołtysikAndrzej Sołtysik kupił dla żony mieszkanie. Apartament znajduje się w szczególnym miejscu

Patrycja Sołtysik i Andrzej Sołtysik całują się w kuchni

Patrycja Sołtysik i Andrzej Sołtysik na co dzień mieszkają w Krakowie. Dziennikarz przez pracę na planie "Dzień Dobry TVN" regularnie musi opuszczać rodzinne gniazdko i wyjeżdżać do Warszawy, nad czym bardzo ubolewa jego małżonka. Na najnowszym zdjęciu, które zamieściła na Instagramie, widzimy, jak czule całuje męża na kuchennym blacie. Właśnie pod tym postem opisała ich regularne rozłąki.

Nasze pożegnanie przed kolejną rozłąką uwiecznione przez Stasia. Prawda jest taka, że dla nas też cała ta sytuacja nie jest normalna, bo przed pandemią nasze „bycie osobno” trwało maksymalnie kilka dni. Andrzej nie wyjeżdżał na tak długo, a my ze Staszkiem ciągle jeździłyśmy do Warszawy, a teraz... Nowy rok nie przyniósł zmian, przynajmniej nie od razu więc dajmy mu jeszcze szansę - czytamy pod postem.

Przy okazji możemy zobaczyć, jak wygląda kuchnia Sołtysików. W pomieszczeniu dominują jasne barwy, a dzięki stylowym dodatkom wnętrze wydaje się nie tylko funkcjonalne, ale również przytulne. Zobaczcie zresztą sami. 

 

Co ciekawe, to zdjęcie zrobił im ich syn - Stanisław. Urocze?

Zobacz wideo Patrycja Sołtysik odpowiada obserwatorce na pytanie dotyczące kolejnego potomka

ZOBACZ TEŻ: Kasia Tusk ujawniła swój pseudonim. Ironicznie nawiązuje do jej zachowania. Pokazała też najszczęśliwszy dzień 2020 roku

 

Więcej o: