Hanna Śleszyńska pozuje na plaży w Rio de Janeiro w bikini. "Fajnie powspominać"

Hanna Śleszyńska podzieliła się na Instagramie zdjęciem zrobionym podczas wyjazdu do Rio de Janeiro. Aktorka pozazdrościła koleżankom publikującym zdjęcia w bikini i też pokazała trochę ciała. Fani są zachwyceni jej formą!

Hanna Śleszyńska pozazdrościła koleżankom z Instagrama. Niedawno zdjęciem z wakacji w Tajlandii podzieliła się Majka Jeżowska, która zapozowała w pomarańczowym bikini i rozpiętej koszuli. Serialowa "Genowefa Basen" z "Daleko od noszy" postanowiła nie być gorsza od koleżanek i również wrzuciła zdjęcie wykonane podczas egzotycznych wakacji.

Hanna Śleszyńska z synemHanna Śleszyńska pokazała syna! Aktorka zwróciła się do byłego partnera, Piotra Gąsowskiego

Hanna Śleszyńska pozuje na plaży w Rio de Janeiro w bikini

Hanna Śleszyńska założyła Instagrama w listopadzie 2019 roku, co jak na ciągnącą się już od wielu lat karierę, jest stosunkowo późno. Jednak odkąd wkroczyła do mediów społecznościowych jest w nich naprawdę aktywna. Tym razem aktorka znana z "Rodziny zastępczej" pozazdrościła innym, medialnym koleżankom i zainspirowana zdjęciem Majki Jeżowskiej pozującej pod hotelem "Mariott" w Tajlandii, zdecydowała się podzielić się z fanami zdjęciem z wakacji. Na pierwszej fotce widzimy Hannę w bikini, owiniętą chustą i pozującą z pomnikiem Toma Jobima. Na drugim zdjęciu pozuje z szerokim uśmiechem i górami w tle, a na ostatnim stoi na plaży w bikini z opuszczoną na biodra chustą. W opisie Śleszyńska wspominała cudowne wakacje w Rio de Janeiro, na które wybrała się cztery lata temu. 

Pozazdrościłam swoim koleżankom (Natalii Maszkowskiej i Majce Jeżowskiej) zdjęć na plaży i też znalazłam. Wprawdzie sprzed czterech lat, bo to wtedy spędzałam z przyjaciółmi bajecznego sylwestra w Rio dr Janeiro, ale ponieważ nie miałam jeszcze Instagrama, są jak nowe - napisała.
 

Aktorka cieszyła się, że wreszcie ma okazję podzielić się tym zdjęciem i powspominać cudowny wyjazd. Równie entuzjastycznie do zdjęcia podeszli internauci, miło zaskoczeni publikacją.

Hanna Śleszyńska pokazała synówHanna Śleszyńska chwali się dorosłymi synami. "Ale przystojni". Jeden ma już żonę

Proszę Pani, ale figury to można Pani pozazdrościć!
Pani Haniu, czas dla Pani nie istnieje. Jest i będzie Pani zawsze piękną kobietą i jeszcze jest to "coś", co sprawia, że kobieta ma swój błysk w oczach i Pani to ma...
Figury to niejedna dwudziestolatka może Pani zazdrościć - pisali fani.

Ze wszystkim się zgadzamy. Hanna Śleszyńska wygląda na zdjęciach naprawdę pięknie!

Zobacz wideo Co zaskoczyło Maffashion w macierzyństwie? "To jest loteria, jaki ten dzidziuś będzie"