Justyna Żyła pochwaliła się nową sesją zdjęciową. Fanki uznały, że przypomina Madonnę. "Jak dwie krople wody"

Justyna Żyła wrzuciła na Instagram zdjęcia z profesjonalnej sesji. Fanki porównują ją do Madonny.

Justyna Żyła należy do tego grona celebrytek, które nie mają oporów przed publikowaniem prywatnych zdjęć w sieci. Była żona skoczka chętnie wrzuca do sieci zarówno swoje fotografie, jak i dzieci. Na razie jedynie wizerunek partnera trzyma w tajemnicy, ujawniając jedynie kolejne fragmenty jego ciała. Tym razem postanowiła pochwalić się swoją nową i profesjonalną sesją zdjęciową.

Zobacz: Justyna Żyła w objęciach ukochanego. Tłumaczy powód swojej nieobecności w mediach społecznościowych. "Miłość jest mega"

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

Justyna ŻyłaJustyna Żyła w samym ręczniku po kąpieli chwali się, że schudła. "Waga w dół. Byle do normalności"

Justyna Żyła pochwaliła się sesją zdjęciową

Celebrytka opublikowała dwie fotografie. Na jednej z nich trzyma się za twarz, a na drugiej zalotnie zerka przez ramię prosto w obiektyw. Justyna Żyła żartuje, że pierwsze zdjęcie symbolizuje miniony rok, natomiast drugie obecny.

Jak tam w nowym roku? Stary był jak na pierwszym zdjęciu, nowy, mam nadzieję, jak na drugiej fotografii. Bądźcie zdrowi - napisała i dodała, że od jakiegoś czasu sama nie jest "fit". - Trzeba się w końcu za siebie zabrać - napisała Justyna Żyła.
 

Salma HayekSalma Hayek wita nowy rok w odważnym bikini. "2021 prezentuje się wspaniale!"

Fani zachwycili się fotografiami celebrytki i chętnie je komplementowali w komentarzach. Co jednak ciekawe, niektórzy z nich zwrócili uwagę na podobieństwo Justyny Żyły do... Madonny.

Justynko, jesteś piękna. Jesteś podobna do Madonny, jak była młoda. Mega fotka! - napisała fanka.
Dokładnie tak!
Jak dwie krople wody - komentowały kolejne internautki.

Widzicie podobieństwo?

Polecamy również: Justyna Żyła zabrała się za pieczenie pierniczków. Przy okazji podejrzeliśmy, jak wygląda jej kuchnia. Jest w niej sporo przestrzeni

Więcej o: