Klemens Murańka cieszy sie z narodzin drugiego potomka! Pochwalił się zdjęciem dziecka i zdradził płeć

Klemens Murańka własnie powitał na świecie drugie dziecko. Dumny tata już pochwalił się zdjęciem młodszej latorośli.

Klemens Murańka i jego żona Agnieszka, którzy stanęli na ślubnym kobiercu sześć lat temu, doczekali się drugiego dziecka. Pierwszy syn pary urodził się w 2014 roku i dostał na imię Klemens. Teraz skoczek narciarski doczekał się kolejnego syna. 

Klemens Murańka ma drugiego syna

Klemens Murańka niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym, a w mediach społecznościowych nie publikuje wielu zdjęć, na których pozuje z rodziną i pokazuje, jak spędza wolny czas. Trudno więc znaleźć więcej informacji na temat jego pięknej żony.

Skoczek narciarski nie pochwalił się nawet, że ta jest w drugiej ciąży. Teraz jednak, kiedy rozpiera go duma, nie oparł się i oficjalnie poinformował, że doczekał się drugiego potomka. 

Może wczorajszego występu nie zaliczę do udanych, ale dzisiejszy dzień mogę zaliczyć jak najbardziej do udanych, bo urodził mi się drugi syn!

- napisał na Instagramie i opublikował zdjęcie, na którym widać malucha. Skoczek nie zdradził jednak, jakie imię otrzyma drugi syn.

Klemens Murańka ma drugie dziecko. Fani gratulują

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z ciepłymi słowami. Sportowcowi gratulowały między innymi Justyna Żyła i Iza Małysz. 

Wielkie gratulacje! Zdrówka dla mamy i maleństwa.
Niech rośnie zdrowo. Gratuluję. 
Piękny bobas - pisali fani skoczka. 

My również gratulujemy młodym rodzicom i życzymy zdrowia oraz dużo spokoju. 

ZOBACZ TEŻ: Dawid Kubacki pokazał pierwsze zdjęcie córki. Zamieścił poruszający wpis. Żona Stocha zażartowała, że... wiedziała o narodzinach wcześniej niż skoczek

Więcej o: