Salma Hayek wita nowy rok w odważnym bikini. "2021 prezentuje się wspaniale!"

Salma Hayek zachwyca na Instagramie. Gwiazda zaprezentowała się w skąpym bikini.

Salma Hayek wielokrotnie była tytułowana najpiękniejszą i najseksowniejszą kobietą w Hollywood. Aktorka słynie z kobiecych kształtów i niezwykłej urody. Mimo upływu lat nadal jest obiektem westchnień wielu mężczyzn na całym świecie. W tym roku gwiazda skończy 55 lat, a sprawia wrażenie, jakby czas się dla niej zatrzymał. Sama zainteresowana jest dumna ze swojego ciała, o czym nietrudno przekonać się, zaglądając na jej Instagram. Nowy rok pożegnała i przywitała w bikini.

Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Jacek Kurski"Sylwester marzeń" TVP. Statysta opisuje dezorganizację i warunki na planie

Zobacz wideo Salma Hayek dziękuje fanom na Instagramie odważnymi nagraniami

Salma Hayek pozuje w skąpym bikini

Salma Hayek jest aktywna na Instagramie, gdzie chętnie relacjonuje swoje życie zawodowe, a także prywatne. Nie brakuje zdjęć z domowego zacisza z najbliższymi, a także nieco odważniejszych fotek w samym bikini. W najnowszym poście również prezentuje zgrabne ciało.

 

Pod postem pojawiło się tysiąc komentarzy od fanów gwiazdy. Wszyscy są jednego zdania - Salma prezentuje się rewelacyjnie.

Najpiękniejsza kobieta na tym świecie.
Wyśmienite! 2021 prezentuje się wspaniale!
Perfekcyjne ciało! - komentują fani.

Salma Hayek pokazuje oznaki starzenia

Mimo idealnej urody i wręcz perfekcyjnej figury Salma Hayek należy do grona tych gwiazd, które chętnie pokazują oznaki starzenia i nie zamierzają ich zmieniać. Jakiś czas temu stwierdziła, że nie planuje ingerować w swoją urodę. Zdradziła, że sposobem na świeży i zdrowy wygląd jest racjonalne podejście - trochę ruchu, trochę węglowodanów i wody. 

Nie będę używać botoksu. Wiesz dlaczego? Bo jem! Jem tłuszcz, warzywa, jem wszystko. Jeśli zbyt dużo ćwiczysz i nie jesz, to twoja skóra wygląda okropnie i zaczyna się starzeć. Trzeba też jeść węglowodany, żeby nie spowolnić swojego metabolizmu - mówiła. 

Skorzystacie z jej sposobu?