Maffashion nagrała Fabijańskiego podczas "rozmowy" z synem. Wspomina też swojego byłego, Rozbickiego. Nie zabrakło wspólnych zdjęć

Maffashion poszła w ślady światowej sławy gwiazd i na prośbę fanów publikuje na InstaStories wiele zdjęć i nagrań z przeszłości. Jedno jest wyjątkowo urocze. Sebastian Fabijański rozmawia z synem.

Pod koniec 2020 roku Instagram opanowała nowa moda, która nie doczekała się konkretnej nazwy. Na prośbę internautów influencerzy zaczęli wrzucać na InstaStories zdjęcia i nagrania sprzed lat - konkretnych momentów i konkretnych miejsc. Korzystając z wolnego czasu, w niedzielę zrobiła do Maffashion. Julia Kuczyńska pokazała m.in., jak wyglądała w pierwszych tygodniach ciąży. Nasze serca rozczula jednak urocze wideo Sebastiana Fabijańskiego z synem.

Maffashion otworzyła się przed fanami i pokazała niepublikowane nagranie

Maffashion została mamą 10 września. W jednej z warszawskich klinik na świat przyszedł Bastian Jan, którego ojcem jest partner blogerki, Sebastian Fabijański. Para nie lubi zbytnio chwalić się maluchem w sieci, choć od czasu do czasu zdecyduje się wrzucić nagrania oraz zdjęcia z jego wizerunkiem. Tym razem uczyniła to Maffashion, która na prośbę fanów pokazała moment, "który ją wzrusza". Wcale się nie dziwimy, kilkusekundowe wideo jest naprawdę urocze.

Zobacz wideo

Internauci zażyczyli sobie także, aby blogerka opublikowała zdjęcie ze swoimi byłymi partnerami. Julka pokazała klasę i bez większych problemów wrzuciła fotografię z Czarkiem Jóźwikiem i... Nikodemem Rozbickim. Pamiętacie, że byli kiedyś razem?

Maffashion i Nikodem RozbickiMaffashion i Nikodem Rozbicki screen IG @maffashion_official

Początkująca blogerka i początkujący aktor byli parą w 2013 roku. Często publikowali wspólne zdjęcia, a od czasu do czasu pojawiali się na branżowych imprezach. Aktualnie Rozbicki spotyka się z koleżanką Kuczyńskiej, Julią Wieniawą.

MaffashionMaffashion pokazuje swoje mieszkanie. "Zawsze chciałam drewniany sufit". W środku złote krany i płaskorzeźby