"Krzykacz" z programu "Złomowisko PL" nie żyje. Marka Pawłowskiego żegnają przyjaciele. "Z Markiem bywało naprawdę wesoło"

Marek Pawłowski zmarł nagle, 31 grudnia. Informacja o śmierci wstrząsnęła uczestnikami programu "Złomowisko PL", którzy licznie go żegnają.

Marek Pawłowski znany był widzom jako "Krzykacz" z programu "Złomowisko PL". Był jedną z najbardziej barwnych postaci, a jego nagła śmierć była szokiem dla widzów. Mężczyzna zmarł w sylwestra, 31 grudnia 2020 roku. Z upływem czasu co rusz pojawiały się pożegnania "Krzykacza" publikowane w mediach społecznościowych. W gronie żegnających Marka są także uczestnicy programu "Złomowisko PL", którzy mieli okazję z nim współpracować.

Zobacz wideo Niewyjaśnione śmierci gwiazd

Marek Pawłowski "Krzykacz" nie żyje. Żegnają go przyjaciele

Marek Pawłowski dzięki udziałowi w programie cieszył się niesłabnącą popularnością - widzowie cenili jego poczucie humoru, znajomi wspominają teraz "dobre serce". Pozostali uczestnicy programu "Złomowisko PL" licznie pożegnali przyjaciela, publikując wpisy w mediach społecznościowych. Wśród nich jest ekipa z Olmetu i Piotro-Stalu.

Nowy Rok zaczynamy od smutnej wiadomości... Wczoraj wieczorem zmarł Marek "Krzykacz" - główny bohater programu. Z Markiem bywało naprawdę wesoło... W imieniu swoim i chyba wszystkich fanów programu - dziękujemy za te chwile! Rodzinie składamy kondolencje. Ekipa Przemka z Olmetu.
Żegnaj Marku - czytamy na stronie Piotro-Stal.
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że wczoraj w wieku 47 lat odszedł od nas Marek.

Pożegnalny post jest także na oficjalnej stronie programu "Złomowisko PL".

Mareczku, zawsze będziemy o Tobie pamiętać - czytamy.

Horoskop na 2021 rok dla wszystkich znaków. Co Cię czeka w nowym roku? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]Horoskop na rok 2021 - wszystkie znaki zodiaku [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Przyczyna śmierci charyzmatycznego "Krzykacza" nie została podana do wiadomości publicznej. Niemniej serwis "SE" podaje, że był to kolejny - niestety tym razem zakończony tragicznie - wylew.

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje.