Kasia Tusk pokazała zdjęcie z porodówki. Na życzenie fanów ujawnia też swój naturalny odcień włosów. Pamiętacie ją w takiej wersji?

Kasia Tusk podzieliła się z obserwatorami na Instagramie zdjęciami z przeszłości. Wiele z nich upubliczniła po raz pierwszy. Niektóre z nich są bardzo prywatne.

Na Instagramie pojawiła się nowa zabawa, do której przyłączają się także kolejne gwiazdy. Polega na tym, że na InstaStories publikuje się zdjęcia, o które proszą obserwatorzy. Dzięki temu możemy zobaczyć ujęcia, których niejedna osoba nigdy wcześniej nie dodawała na swoim profilu. W gronie znanych osób, które spełniły prośby fanów, znalazła się właśnie Kasia Tusk.

Zobacz wideo Rodzinne chwile Kasi Tusk

Kasia Tusk na starych zdjęciach

Blogerka na co dzień jest dość tajemnicza i rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. O tym, że wyszła za mąż, dowiedzieliśmy się dużo później. Do tej pory nie ujawniła imienia córki, która w tym miesiącu skończy dwa lata. Jednak teraz postanowiła się otworzyć i zdradzić nieco szczegółów ze swojej przeszłości.

Kasia Tusk, Donald TuskKasia Tusk pochwaliła się zdjęciem z córką i ojcem. Nie zabrakło też niepublikowanej fotki ze ślubu

Wiele ujęć, które opublikowała, związanych było z dzieckiem. Internauci poprosili ją o pierwsze wspólne ujęcie z córką. Tusk dodała więc zdjęcie z porodówki:

To zdjęcie odpowiada też na pytanie o: "najszczęśliwszy dzień w życiu", "moment, w którym czułam się najbardziej spełniona", "zdjęcie bez make upu" i "najlepsze selfie w życiu" - dodała.

Kasia Tusk na pierwszym zdjęciu z córkąKasia Tusk na pierwszym zdjęciu z córką Screen z Instagram.com/ makelifeeasier_pl

Pojawiło się także zdjęcie, na którym pozuje będąc w ciąży, o której jeszcze nikt nie wiedział.

Włącznie ze mną - zdobyła się na wyznanie.

Kasia TuskKasia Tusk Screen z Instagram.com/ makelifeeasier_pl

Kasia Tusk opublikowała też ujęcie, na którym widać jej naturalny odcień włosów. Od lat rozjaśnia je do jasnego blondu i mało kto pamięta, jak wyglądała wcześniej. Przed laty miała ciemniejszy odcień, wpadający bardziej w brąz.

Kasia Tusk w naturalnym kolorze włosówKasia Tusk w naturalnym kolorze włosów Screen z Instagram.com/ makelifeeasier_pl

Oprócz tego możemy zobaczyć też m.in. jej pierwsze zdjęcie po zaręczynach ze Stanisławem Cudnym oraz dzień, w którym wróciła z córką do domu ze szpitala po jej narodzinach. Te i wiele więcej obejrzycie w naszej galerii.