"Titanic" dał jej światową sławę. Zobaczcie, jak dziś wygląda dziewczynka, z którą tańczył Jack Dawson

Alex Owens-Sarno wystąpiła w "Titanicu". Teraz to 32-letnia kobieta. Zobaczcie, jak się zmieniła.

"Titanic" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych i najbardziej kultowych filmów w historii. Mimo że od jego kinowej premiery minęły już ponad 24 lata, ten wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród widzów. Aktorzy, którzy wcielali się w główne role, już na dobre będą kojarzeni właśnie z tą produkcją. W pamięci widzów pozostały również nieco mniej ważne postaci jak na przykład mała dziewczynka, z którą podczas imprezy tańczył główny bohater Jack Dawson (Leonardo DiCaprio). Alex Owens-Sarno miała wtedy zaledwie osiem lat. Jak wygląda dzisiaj?

Titanic"Titanic". Ta scena została usunięta z filmu. Wcale nas to nie dziwi

Jak dziś wygląda dziewczynka z "Titanica"?

Pamiętacie scenę, podczas której filmowy Jack zabiera Rose DeWitt Bukater (Kate Winslet) na irlandzką potańcówkę na dolny pokład statku? Mężczyzna tańczył wówczas nie tylko z ukochaną, ale również z małą dziewczynką, która była o niego nawet zazdrosna. Kilka lat temu w jednym z wywiadów Alex wspominała współpracę z Leonardo DiCaprio.

Między scenami zamawiał dla mnie kanapkę z masłem orzechowym i dżemem. Tańczył wokół kamery, próbując mnie rozśmieszyć - wspominała w wywiadzie dla Buzzfeed.com

Titanic"Titanic". Ten szczegół mogli zauważyć tylko najuważniejsi widzowie. Zmienia odbiór zakończenia filmu

Co Alex Owens-Sarno robi dzisiaj? Jest dojrzałą kobietą, która nadal lubi aktorstwo, jednak więcej czasu poświęca jodze. Jest oczywiście aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak się zmieniła. Lata lecą, ale jej uśmiech pozostał tak samo uroczy. Zobaczcie zresztą sami, zaglądając do naszej galerii.

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

ZOBACZ TEŻ: "Titanic". Jak dziś wyglądają bohaterowie kultowego filmu? Niektórzy zmienili się nie do poznania

Więcej o: