Julia Wieniawa wprowadziła się już do nowego mieszkania za 2 miliony. Pochwaliła się zdjęciem z garderoby

Julia Wieniawa już wprowadziła się do swojego wymarzonego mieszkania. Aktorka pochwaliła się pierwszymi zdjęciami z nowego lokum.

Julia Wieniawa niedawno skończyła dopiero 22 lata. Mimo tak młodego wieku spokojnie można nazwać ją już jedną z największych gwiazd rodzimego show-biznesu. Aktorka zdążyła wyrobić sobie markę, za którą reklamodawcy są w stanie płacić setki tysięcy złotych. Młoda gwiazda twardo stąpa po ziemi i nie roztrwania zarobionej fortuny. Założyła firmę kosmetyczną, a także odzieżową. Inwestuje również w nieruchomości, a teraz właśnie wprowadziła się do swojego najnowszego lokum.

ZOBACZ: Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z czasów, gdy była najgrubsza. Dla kontrastu dodała też "najlepszą formę"

Julia Wieniawa urządza nowe mieszkanieJulia Wieniawa urządza nowe mieszkanie. Będzie w nim mieć... siłownię

Julia Wieniawa przeprowadziła się do nowego mieszkania za 2 miliony

Julia Wieniawa swoje pierwsze mieszkanie kupiła jeszcze jako 20 - latka. Kilka miesięcy temu poinformowała na Instagramie, że kupiła swoje wymarzone mieszkanie i zabiera się za jego remont. Jak donosiły media, to dwupoziomowy apartamentowiec na warszawskim Żoliborzu. Na jego dachu aktorka ma do dyspozycji ogród, w którego projektowaniu pomógł jej Marcin Tyszka.

Julia WieniawaWieniawa zrelacjonowała postępy w urządzaniu mieszkania. Sypialnia robi niesamowite wrażenie

Julia Wieniawa regularnie relacjonowała postępy remontowe nowego gniazdka. Przy okazji mogliśmy zobaczyć, jak wyglądają projekty. Już wtedy robiły niemałe wrażenie. Jak się okazuje, mieszkanie jest już gotowe. Aktorka pochwaliła się przeprowadzką na Instagramie. Przy okazji pokazała, jak wygląda jej nowa garderoba. Ta zachwyciłaby niejedną fankę mody

Julia WieniawaJulia Wieniawa instagram.com@juliawieniawa

Podoba wam się nowe mieszkanie Julii Wieniawy? 

Zobacz wideo Julia Wieniawa świętuje remont kuchni

ZOBACZ TEŻ: To były największe dramy w 2020 roku. "Pozamykajcie te mordy", Kinga Rusin na imprezie Beyonce i wpadka Lewandowskiej przejdą do historii show-biznesu