Maffashion na niepublikowanym zdjęciu z początków ciąży. Pozuje w koronkowym body i trzyma się za brzuch. "Piękny czas"

Maffashion pokazała na swoim Instagramie zdjęcie z początków ciąży. Zdradziła też, dlaczego wcześniej nie zdecydowała się na jego publikację.

Maffashion pokazała zdjęcie, na którym była na początkowym etapie ciąży. Dotychczas blogerka rzadko dzieliła się z fanami ujęciami z tego okresu swojego życia, niemal do samego końca nie zdradzała, że spodziewa się dziecka.

Maffashion pokazała ciążową fotkę

Julia Maffashion Kuczyńska zdecydowała się wziąć udział w popularnej zabawie na Instagramie. Chodzi o to, by na życzenie fanów publikować zdjęcia z różnych chwil ze swojego życia. Tym razem fani poprosili ją o ujęcie z pierwszych tygodni ciąży. Inflencerka odpowiedziała na wyzwanie, jednak pokazała jedynie miniaturę fotografii. Widać na niej, jak Maff pozuje w koronkowym body. Wszystko wskazuje na to, że nie są to zupełnie początki, bo prezentuje całkiem spory brzuch. 

MaffashionMaffashion pokazuje swoje mieszkanie. "Zawsze chciałam drewniany sufit". W środku złote krany i płaskorzeźby

Mam sporo zdjęć. Ale raczej większość zostanie jako prywatna pamiątka.

Dodała też, że jest szansa, że kiedyś pokaże nieco więcej, ale w tym momencie raczej nie zamierza tego robić.

Może kiedyś coś jeszcze przemycę. To był piękny czas - odpowiedziała przy okazji Julka.

InstaStory MaffashionInstaStory Maffashion instagram.com@maffashion_official

Maffashion i Czarek JóźwikPoprosiła Maffashion, by pokazała zdjęcie z Czarkiem. Sprytnie wybrnęła. Potem pytanie o fotę z Fabijańskim

Warto przypomnieć, że Kuczyńska bardzo chroniła swojej prywatności i nie informowała mediów o tym, że jest w ciąży. W październiku 2019 roku rozstała się z chłopakiem - Czarkiem Jóźwikiem. Z kolei już we wrześniu 2020 roku Maffashion powiadomiła o narodzinach syna, którego ojcem jest jej obecny partner Sebastian Fabijański. Fani dowiedzieli się o tym dopiero na kilka dni przed porodem, dlatego wszystkie ujęcia, które powstały w tamtym czasie, dopiero teraz mają okazję ujrzeć światło dzienne. 

Zobacz też: Sebastian Fabijański kąpie syna. Aktor wrzucił urocze zdjęcie Bastiana do sieci. "Cały tatuś"

Zobacz wideo Co zaskoczyło Maffashion w macierzyństwie? "To jest loteria, jaki ten dzidziuś będzie"
Więcej o: