Katarzyna Zielińska świętowała urodziny syna. Przygotowała dla niego dwa torty. Jeden z nich był bardzo nietypowy

Katarzyna Zielińska obchodziła urodziny syna. Z tej okazji przygotowała dla niego aż dwa torty.

Katarzyna Zielińska pokazała, jak świętowała urodziny syna. Stworzyła dla niego aż dwa torty. Jeden z nich jest naprawę wyjątkowy.

Katarzyna Zielińska obchodziła urodziny syna

Katarzyna Zielińska w sobotę dodała na swoim koncie na Instagramie urocze zdjęcia nawiązujące do urodzin starszego syna. Henryk kończył wtedy sześć lat. Mama z tej okazji przygotowała dla niego dwa torty. Jeden z nich był dosyć standardowy, z kolei drugi bardzo oryginalny. 

Katarzyna ZielińskaKatarzyna Zielińska na zdjęciu z synami. Olek dogania wzrostem Henryka. "Kocham te moje momenty"

W przygotowaniu jednego z tortów pomogły okoliczności. Wszystko wskazuje na to, że aktorka obecnie przebywa na wczasach, dlatego mogła stworzyć dla syna tort... z piasku. Na zdjęciu zamieszczonym na Instagramie widać imponujący "tort" przyozdobiony muszlami. Na czubku widnieje złoty napis Happy birthday (tłum. wszystkiego najlepszego) i kilka świeczek z motywem zwierzęcym.

Opatrzyła post wzruszającym opisem.

Od sześciu lat jest mi najlepiej na świecie. Heniuś, mój mistrz, przewodnik po pięknym i dobrym świecie, wrażliwy, uważny na drugiego człowieka, z sercem na dłoni. Jestem dumna, że mogę być Mamą takiego człowieka. Tylko tulić, tulić, tulić. Dzisiaj upiekłam tort z piasku i muszli. Taki z Heniowego marzenia - podpisała Zielińska.
 

Na nagraniu, które pojawiło się tego samego dnia na jej koncie, widać, jak w pełnej okazałości prezentuje tort. Przy okazji słychać w tle, jak śpiewa dla chłopca urodzinową piosenkę. 

Katarzyna Zielińska pokazała tort synaKatarzyna Zielińska pokazała tort syna instagram.com@katarzynazielinska

Katarzyna ZielińskaKatarzyna Zielińska porównała dwa zdjęcia. "10 lat różnicy". Fani: Dieta czy ćwiczenia?

Oczywiście z tej okazji aktorka przygotowała też inne ciasto, tym razem zjadliwe. Przystroiła je kolorowymi dekoracjami - jedną z nich była ozdoba z Pippi Langstrumpf, bohaterką powieści Astrid Lindgren.

Katarzyna Zielińska pokazała tort synaKatarzyna Zielińska pokazała tort syna instagram.com@katarzynazielinska

Życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz też: Katarzyna Zielińska świętuje trzecie urodziny syna. "Po raz kolejny poczułam, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem"

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska o Julii Wieniawie: "To jest już inne pokolenie"