Aleksandra Popławska pokazała córkę. Pozuje z szesnastolatką na sylwestrowej domówce. "Jakie podobne, szok"

Aleksandra Popławska sprawiła fanom niespodziankę i pokazała na Instagramie córkę. To właśnie z nią spędziła ostatni wieczór 2020 roku. Internauci podziwiają sylwestrowe zdjęcia i z przymrużeniem oka dumają, która z kobiet jest matką, a która szesnastoletnią Antoniną.

Siostry Popławskie królują w polskiej branży filmowej. Już niedługo oprócz Aleksandry i Magdaleny do show-biznesu może wkroczyć kolejny owoc ich aktorskiego rodu - szesnastoletnia Antonina, córka Oli i Marka Kality. Dziewczyna pojawiła się na Instagramie popularnej mamy, pozując z nią na sylwestrowej domówce. Internauci twierdzą, że pomiędzy kobietami nie widać różnicy wieku. Ba, niektórzy sądzą, że wkraczająca w dorosłość Antonina wygląda bardzo dojrzale. Sami zobaczcie.

Magdalena Popławska, Aleksandra PopławskaMagdalena Popławska urodziła, a siostra pokazała pierwsze zdjęcia dziecka. Kto jest ojcem? To też zdradziła

Aleksandra Popławska na zdjęciu z córką

Aleksandra Popławska zastosowała się do panujących w Polsce restrykcji i sylwestrową noc spędziła w rodzinnym gronie. Dzięki temu miała okazję, by przywitać Nowy Rok w towarzystwie nastoletniej córki. Aktorka uwieczniła momenty z domówki na wspólnych fotografiach z Antoniną. Przy okazji w instagramowym poście rozprawia o nieuchronnym upływie czasu.

Matka i córka. Sylwester 2020. Czy Wam się dzieci też tak szybko starzeją? 16 wiosen w tym roku. Niech każda będzie równie kwitnąca - napisała gwiazda. 
 

Uwaga internautów skupiła się na latorośli Aleksandry. Fani aktorki widzą ogromne podobieństwo matki i córki, jednak nie mogą uwierzyć w dzielącą je różnicę wieku. 

Kserokopia! Jak dwie krople wody.
Dwie siostry jak nic!
Myślałam, że ma z 30 lat. Córka wygląda poważniej.
Jakie podobne, szok!

Trzeba przyznać, że Antonina przypomina Aleksandrę, ale nie jest podobna ani do swojej popularnej ciotki Magdaleny, ani do znanego z seriali i występów w warszawskim Nowym Teatrze ojca. Myślicie, że nastolatka pójdzie w zawodowe ślady rodziców?

Agustin Egurrola już po ślubieSzczegóły ślubu Egurroli. "Zatrudnił specjalną ochronę". Wybrał bajkowy pałac! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Magdalena Popławska na planie nowej produkcji!