Marek Paw這wski - Krzykacz ze "Z這mowisko PL" - nie 篡je. "Cz這wiek o dobrym sercu"

Marek Paw這wski, w programie "Z這mowisko PL" znany bardziej jako "Krzykacz" albo "Kr鏊 Z這mu", nie 篡je. Zmar nagle, w sylwestra.

Marek Pawłowski, gwiazda programu "Złomowisko PL", zmarł 31 grudnia. Informacja poniosła się po mediach społecznościowych, gdzie fani wspominają charakterystycznego "Krzykacza".

Marek Pawłowski ze "Złomowisko PL" nie żyje

Marek Pawłowski od kilkunastu lat wspólnie z przyjacielem Siwym Edkiem prowadził skup złomu na terenie Pruszkowa pod Warszawą. Dzięki uczestnictwie w programie Discovery Channel "Złomowisko PL" cieszył się niesłabnącą popularnością - widzowie cenili jego poczucie humoru, znajomi wspominają teraz "dobre serce".

W telewizji i w swojej pracy występował jako "Krzykacz" - wszystko za sprawą donośnego, charakterystycznego głosu. Tak też nazywa się jego miejsce pracy - Marek Pawłowski swój warsztat i złomowisko nazwał "Krzykacz". W "Złomowisku PL" pokazywał, że nie boi się razem z Edkiem żadnego zlecenia.

Mareczku, zawsze będziemy o Tobie pamiętać - napisano na oficjalnej stronie "Złomowiska PL" na Facebooku.

Do wspomnień dołączyli również m.in przyjaciele z warsztatu i sklepu z motocyklami, Vintage Garage:

Marek był niesamowicie pozytywnym i uśmiechniętym człowiekiem i takim go zapamiętamy... Będzie nam Ciebie bardzo brakować Marku... - czytamy we wspomnieniu.

Fanom też trudno uwierzyć w to, co stało się niecałą dobę temu, w sylwestra:

Jego krzyk na zawsze chyba zostanie zapamiętany
Pozytywny człowiek. Takich dobrych ludzi powinno być więcej, wielka strata
Odszedł Wielki Człowiek o Wielkim Sercu. Wyrazy współczucia dla całej rodziny i jego przyjaciela, pana Edka.
Jeszcze na koniec tego zwariowanego roku musiało dowalić :(

Horoskop na 2021 rok dla wszystkich znaków. Co Cię czeka w nowym roku? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]Horoskop na rok 2021 - wszystkie znaki zodiaku [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje.

Wi璚ej o: