Jessica Alba świętowała sylwestra w kreacji od polskiej projektantki! Wybrała skromny, acz efektowny model. "Zniewalająca"

Zagraniczne gwiazdy kochają kreacje od polskich projektantów. Jessica Alba na powitanie 2021 roku wybrała sukienkę Magdy Butrym. Wyglądała przepięknie.

Coraz więcej polskich projektantów zyskuje popularność poza granicami kraju. Nie tylko wśród miłośników mody, ale przede wszystkim najbardziej znanych gwiazd. Przykładem może być sukces Magdy Butrym, której kreacje z dumą nosiły między innymi Jennifer Lopez czy Beyonce. Do tego grona dołączyła teraz sama Jessica Alba, która zdecydowała się włożyć sukienkę projektu Butrym na sylwestra.

Zobacz wideo Marina często nosi te same kreacje

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa spędzili razem sylwestraJarosław Bieniuk świętował sylwestra u boku ukochanej. Pochwalił się romantycznym zdjęciem z domówki

Jessica Alba świętowała sylwestra w kreacji od polskiej projektantki

Jessica Alba, jak większość gwiazd, spędzała sylwestra w domu w towarzystwie najbliższej rodziny. Mimo braku dużej imprezy aktorka postanowiła i tak się wystroić. Efektami pochwaliła się na swoim Instagramie. W stylizacji nie zabrakło opaski z liczbą 2021 czy pięknej małej czarnej. To właśnie ta sukienka pochodzi z kolekcji polskiej projektantki. Trzeba przyznać, że wygląda w niej zaprawdę świetnie.

Spójrzmy prawdzie w oczy, ten rok był trudny. Ale jeśli udało nam się przetrwać 2020, to możemy przetrwać wszystko! To, że spotkania sylwestrowe są odwołane, nie oznacza, że glam, zabawa i iskierki też muszą być odwołane! Będę świętować praktycznie w tym roku!
 

Andrea Bocelli, CzadomanMiał wystąpić Andrea Bocelli, a zamiast niego zaśpiewał wokalista przebrany za mistrza. "Porażka 2020 zaliczona"

Sukienka projektu Magdy Butrym ma bufiaste ramiona, spore wycięcie w dekolcie oraz zwracający uwagę dodatek w linii bioder. To z pewnością będzie jedna z najbardziej ulubionych kreacji hollywoodzkiej aktorki.

Chodzi o twoją grę w talii - poduszki na ramiona, zabawny dekolt. Uwielbiam tę sukienkę, ponieważ ma obie te rzeczy - pisze Alba.

Internauci zachwycili się sylwestrową kreacją i samą Jessiką.

Zniewalająca.
Pięknie wyglądasz w tej sukience.

Pierwotna cena sukienki to 5000 zł. Jak Wam się podoba ta kreacja? Pasuje do aktorki?

Sukienka projektu Magdy ButrymSukienka projektu Magdy Butrym https://www.magdabutrym.com/