"Miłość, seks & pandemia". Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu. Nie zabrakło Rozenek, Muchy i Zborowskiej

"Miłość, seks & pandemia". W sieci pojawił się zwiastun nowego filmu Patryka Vegi. Nie brakuje pikantnych scen.

Patryk Vega nie zwalnia tempa. Postanowił wykorzystać panującą na świecie sytuację i stworzył film o miłości i seksie w pandemii, angażując do udziału w produkcji czołowe celebrytki. W sieci pojawił się właśnie zwiastun filmu "Miłość, seks i pandemia". 

Zobacz wideo Małgorzaty Rozenek tłumaczy się z nowej reklamy

My mogliśmy oglądać zakulisowe przygotowania do powstawania filmu za sprawą instagramowych relacji jednej z głównych bohaterek. Raz Małgosia Rozenek pokazała, że zabrała na plan swoją makijażystkę. Warto zwrócić uwagę na fakt, że występ w filmie Patryka Vegi to debiut Małgorzaty. Jak sobie poradziła? Zwiastun wiele zdradza.

"Miłość, seks & pandemia". Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi

Patryk Vega złożył w zeszłym roku obietnicę, że do 2025 roku wyprodukuje aż 16 filmów. Scenarzysta skrupulatnie wypełnia swój plan, regularnie wypuszczając nowe zwiastuny. Sytuacja, jaka zapanowała na świecie skłoniła Vegę do refleksji, której owocem jest całkiem nowy film "Miłość, seks & pandemia". W produkcji pojawi się wiele znanych twarzy. Zobaczymy między innymi Małgorzatę Rozenek, Annę Muchę i Zofię Zborowską. Nie wiecie, czego się spodziewać? Koniecznie zobaczcie zwiastun.

 

Po obejrzeniu zapowiedzi nowego filmu Patryka Vegi stwierdzamy, że tytuł jest adekwatny do treści. Uprzedzamy jednak, że sceny łóżkowe Małgosi mogą zaskoczyć niektórych fanów celebrytki. W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy. Myślicie, że tak odważny debiut otworzy Perfekcyjnej drzwi do kariery aktorskiej, a Gosia zacznie regularnie pojawiać się na ekranach kin?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.