Znana aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko. Wcześniej bała się, że nigdy nie zostanie mamą

Emma Roberts urodziła. Aktorka nie podzieliła się jeszcze radosną nowiną w swoich mediach społecznościowych. O tym, że gwiazda została mamą poinformowały zagraniczne portale.

Emma Roberts jest amerykańską aktorką, modelką i piosenkarką. Teraz została też mamą. Gwiazda takich hitów jak "American Horror Story", "Zbuntowana księżniczka" czy "Królowe krzyku" urodziła syna. Ojcem dziecka jest jest jej partner, aktor Garrett Hedlund.

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Emma Robert została mamą

Emma Roberts, bratanica Julii Roberts, w sierpniu tego roku ogłosiła, że jest w ciąży. Piękność chętnie dzieliła się na Instagramie zdjęciami, na których widać było jej ciążowe krągłości. Na tym jednak nie koniec, bo Roberts zdecydowała się też na przepiękną sesję zdjęciową, która została opublikowana na łamach "Cosmopolitan".

Emma Roberts jest w ciążyEmma Roberts na pierwszej w historii ciążowej okładce "Cosmopolitan". Gwiazda "Randek od święta" kwitnie!

Wszyscy liczyli więc, że młoda mama za pomocą mediów społecznościowych sama podzieli się też informacją o tym, że jej potomek jest już na świecie. Tak się jednak nie stało. To zagraniczne portale pierwsze poinformowały, że Emma Roberts urodziła. Jak donosi portal TMZ aktorka doczekała się syna. 

Emma Roberts urodziła. Jak ma na imię jej syn?

Podobno aktorka i Garrett Hedlund nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji, co do imienia syna. Przez całą ciążę mieli kilka pomysłów i zbierali je. Portal TMZ, który powołuje się na informatora, twierdzi jednak, że młodzi rodzice mają jeden mocny typ. Ich pierworodny ma dostać imię Rhodes. Portal donosi także, że maluch przyszedł na świat 27 grudnia i ważył dziewięć funtów, czyli niewiele ponad cztery kilogramy. Zarówno on jak i jego sławna mama czują się dobrze i są zdrowi. 

Zanim Emma Roberts zaszła w ciążę, bała się, że to nigdy nie będzie możliwe. W jednym z wywiadów wyznała, że choruje na endometriozę, która jest wymieniana jako jedna z przyczyn niepłodności. W związku z tym lekarka radziła jej nawet zamrozić jajeczka.

Na początku byłam przestraszona . A potem zaczęłam czytać o innych problemach: nieregularnych miesiączkach, poronieniach i poczułam, że nie jestem w tym sama. Może to zabrzmi głupio, ale gdy złapałam oddech i przestałam myśleć o swojej chorobie, zaszłam w ciążę - wyznała.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak pogratulować młodym rodzicom i życzyć im dużo spokoju. 

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate chce mieć kolejne dziecko. William ma pewne obawy. "Od jakiegoś czasu próbuje go przekonać"

Więcej o: