Dzieci Reese Witherspoon wyglądają jak jej klony. A brat? Jest niemal identyczny. Aktorka pokazała zdjęcia

Reese Witherspoon pochwaliła się na Instagramie zdjęciami, na których pozuje ze swoim starszym bratem. John D. Witherspoon wygląda jak bliźniak aktorki.

Reese Witherspoon zdobyła międzynarodową sławę dzięki tytułowej roli w komedii "Legalna blondynka". Kariera aktorska Amerykanki bardzo się rozwinęła, a w 2005 roku Witherspoon zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za kreację w filmie "Spacer po linie". Obecnie można oglądać ją w dwóch popularnych serialach: "Big Litte Lies" oraz "The Morning Show". 44-latka jest także bardzo aktywną instagramerką. Niedawno pokazała na InstaStory zdjęcie z 17-lenim synem, który wygląda niemal jak skóra zdjęta z matki.

Reese Witherspoon zapozowała z bratem do sefie. Są niemal identyczni

Aktorka jest matką trójki dzieci, które wyglądają niemal jak jej kopie. Wygląda na to, że rodzina Witherspoon ma naprawdę silne geny. Reese pochwaliła się na InstaStories kolażem zdjęć ze swoim bratem, który również jest bardzo do niej podobny. Aktorka wcześniej pokazywała ich wspólne zdjęcie z dzieciństwa oraz zamieściła w sieci fotografię brata z okazji jego urodzin. John D. Witherspoon wygląda niemal jak bliźniak o 4 lata młodszej aktorki.

Reese Witherspoon z bratemReese Witherspoon z bratem Instagram/reesewitherspoon

Przypomnijmy, że media bacznie przyglądają się nie tylko życiu zawodowemu Witherspoon, ale także jej związkom. Aktorka zaręczyła się z Ryanem Phillippe'em w 1999 roku, a rok później wyszła za niego za mąż w Charleston w Karolinie Południowej. Para doczekała się dwójki dzieci: córki Avy i syna Deacona. Aktorska para ostatecznie wzięła rozwód w październiku 2007 roku.

Zobacz wideo Gwiazdorskie pary, które dały sobie drugą szansę

Witherspoon spotykała się także z Jake’em Gyllenhaalem, a w 2011 roku wyszła za Jima Totha. Ich syn Tennessee James przyszedł na świat we wrześniu 2012 roku.

Więcej o: