Jadzia Nalepa skradła serca widzów w programie "Duże dzieci". Zobacz, jak zmieniła się po latach

Pamiętacie uroczą Jadzię Nalepę z programu "Duże dzieci"? Teraz to już dorosła studentka architektury.

Program "Duże dzieci" był emitowany w Telewizji Publicznej w latach 2005-2008. Mimo że od zakończenia prac nad formatem minęło już ponad 12 lat, z pewnością wielu widzów nadal pamięta jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek, czyli uroczą i błyskotliwą Jadzię Nalepę. Ta ma już dzisiaj 20 lat, więc oczywiście bardzo się zmieniła. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Małgorzata TeodorskaMałgorzata Teodorska grała Irkę w "Plebanii". Jak teraz wygląda? Ma już dorosłą córkę

Jak zmieniła się Jadzia Nalepa z programu "Duże dzieci"?

Prowadzący program "Duże dzieciWojciech Mann oraz Katarzyna Stoparczyk przepytywali dzieci w wieku 6-9 lat na tematy społeczne, a nawet polityczne. Właśnie tam zadebiutowała Jadzia Nalepa. Tuż po zakończeniu zdjęć do "Dużych dzieci" dziewczynka zagrała w filmie Janusza Kamińskiego "Hania", a także wystąpiła w dwóch programach telewizyjnych: "Jak oni śpiewają?" oraz "Gwiezdny cyrk". Na tym jej kariera telewizyjna się skończyła.

Jadzia NalepaJadzia Nalepa Screen z Pytanienasniadanie.tvp.pl

Wacław Kowalski, Duchyll Martin SmithDuchyll Martin Smith zagrała Shirley w "Kochaj albo rzuć". Tak dziś wygląda

Mama Jadzi wolała, aby córka skupiła się na szkole, a nie brylowaniu na salonach, więc niedługo po zakończeniu pracy na planie "Dużych dzieci", ta wróciła do rodzinnego Nowego Sącza. Tam kontynuowała naukę szczebel po szczeblu, aby dostać się na swój wymarzony kierunek, czyli architekturę. Co ciekawe, Jadzia Nalepa studiuje ten sam kierunek na dwóch różnych uczelniach: na Politechnice Krakowskiej oraz włoskiej uczelni Politecnico di Milano.

Jadzia NalepaJadzia Nalepa Kapif

Jak dziś wygląda Jadzia Nalepa? Jak niemal każda młoda dziewczyna jest aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie na Instagramie dzieli się swoimi projektami, ale również zdjęciami samej siebie. Teraz już nie przypomina siebie sprzed lat, ale jedno się nie zmieniło. Jadzia nadal ma bujne loki. Zobaczcie zresztą sami w naszej galerii.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu
Więcej o: