Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mają dość zdalnej nauki dzieci? "Mój syn czasem nie może ze mną wytrzymać"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel udzielili wywiadu "Party", w którym zdradzili, jak radzili sobie w okresie epidemii. Opowiedzieli też o swoim związku.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są nie tylko aktywni w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazują swoje życie prywatne, ale też udzielają wywiadów. W rozmowie z 'Party" opowiedzieli, jak poradzili sobie z pandemią i nauką zdalną swoich dzieci. Okazuje się, że w przeciwieństwie do Agaty i Piotra Rubików nie mają dość tego, że ich dzieci uczą się w domu, a nie w szkole. 

Agata i Piotr RubikowieAgata i Piotr Rubikowie śpiewają: Matoły otwórzcie szkoły. Fani są wściekli

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel o trudnościach 

Przez epidemię COVID-19 i rządowe obostrzenia Marcin Hakiel musiał zawiesić działalność swojej szkoły tańca, a Kasia straciła pracę w teatrze. Para szybko jednak znalazła kolejne źródła zarobku - otworzyli szkołę tańca online, a Cichopek postawiła na własną markę biżuteryjną. Celebrytka dostała też posadę prowadzącej w "Pytaniu na śniadanie".

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zadebiutowała w PNŚ

Nic więc dziwnego, że małżonkowie z 12-letnim stażem nie narzekają. Na pytanie "Party", jaki był dla nich 2020 rok, odpowiadają:

Trudnym, ale jednak nie tragicznym, bo nikt z nas nie zachorował na COVID-19. (…) Zawsze szukamy pozytywów, nawet, kiedy jest ciężko

– mówiła gwiazda „M jak miłość, która dodała też:

Jak zamykają się drzwi, to zawsze otwiera się jakieś okno. Kwarantanna bardzo wzmogła naszą kreatywność.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel o nauce zdalnej dzieci

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel doczekali się dwojga dzieci - 11 Adama i siedmioletniej Heleny. Dotychczas gwiazda "M jak miłość" nie pokazywała w mediach społecznościowych ich wizerunków. Teraz robi to coraz śmielej. 

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek na rodzinnym zdjęciu z mężem i dziećmi. Helenka obchodzi siódme urodziny

Małżonkowie opowiedzieli też, jak radzą sobie z nauką zdalną dzieci, i jak ich pociechy podchodzą do takiej formy nauki:

Nieźle sobie z tym radzimy. Natomiast z całą pewnością dość nauki online mają nasze dzieci. Brakuje im spotkań z rówieśnikami, przerw, kontaktu z nauczycielami. Nie będę ukrywać, że wiem, jak trudno jest utrzymać koncentrację dzieci w domu. One czasem nawet w szkole się nudzą, a co dopiero przed ekranem komputera w swoim pokoju - powiedziała Cichopek. 

Nie obywa się jednak bez nerwowych sytuacji:

Z przyjemnością odświeżam tę wiedzę. A z perspektywy osoby dorosłej biologia czy historia wydają mi się jeszcze bardziej interesujące. To mój syn czasem nie może ze mną wytrzymać, kiedy krzyczę znad komputera: "Adaś, Adaś, poczekaj, jeszcze chcę ci coś powiedzieć, bo to jest bardzo istotne" - przyznała aktorka "M jak miłość". 

Myślicie, że dzięki nauce zdalnej Katarzyna Cichopek odkryje w sobie smykałkę do nauczania?

Więcej o: