Kuba Wojewódzki wyjechał na święta do egzotycznych krajów. Pod palmą nie wygrzewał się sam

Kuba Wojewódzki pochwalił się zdjęciem przy świątecznym stole pod palemką. Uwagę zwracają nakrycia dla dwóch osób. "W związku z kwarantanną narodową postanowiliśmy chwilowo zmienić naród".

Kubę Wojewódzkiego od lat prowadzi swój autorski program, jest też znany z reklamowania w mediach dosłownie wszystkiego i częstego wykorzystywania w tym celu półnagich kobiet, których wizerunek ma podnieść statystyki jego publikacji. Tym razem showman nie opublikował na Instagramie żadnej reklamy, pochwalił się za to, że spędza święta w ciepłych krajach. 

Kuba Wojewódzki ma słabość do samochodówWojewódzki pokazał, czym kiedyś jeździł. " Autem które zmotoryzowało polską dresiarnię"

Kuba Wojewódzki wyjechał na święta do egzotycznego kraju

24 grudnia Kuba Wojewódzki pochwalił się na Instagramie zdjęciem wykonanym z samolotu. Widać na nim kawałek silnika i chmury. 

W związku z kwarantanną narodową postanowiliśmy chwilowo zmienić naród - napisał pod fotką.

W sobotę z kolei podzielił się na Instagramie zdjęciem, które pokazywało w jaki sposób spędził drugi dzień świąt. Są morze, łodzie i palmy. Na fotce dziennikarz siedzi, opierając głowę i ręce na drewnianym stole Wygląda, jakby nie był w formie. 

Drugi Dzień Świąt... - napisał ewidentnie przemęczony.
 

Anna Mucha i Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki na zdjęciu z Anną Muchą. "Tuż przed pierwszą wyprawą Jeepami do Afryki"

Internauci podeszli do zdjęcia Kuby raczej z dystansem. Jedni sugerowali zmęczenie spowodowane intensywnym świętowaniem, inni zastanawiali się, z kim dziennikarz spędził Wigilię (na stole znajdują się wszak nakrycia dla dwóch osób). 

Wiek robi swoje.
Czyżbyś podtrzymywał tradycję Polaków cebulaków świątecznych ochlaptusów?
Nie jest źle, bo pan siedzi, nie leży - pisali .
Zobacz wideo Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."

Narodowa kwarantanna

W związku z zagrożeniem koronawirusem wiele krajów ogłasza nowe obostrzenia. W Polsce od 28 grudnia do 17 stycznia obowiązuje narodowa kwarantanna. Mocno ograniczono funkcjonowanie hoteli - nie można już wybrać się na wyjazd służbowy. Zamknięte będą stoki narciarskie. W spotkaniach może uczestniczyć tylko pięć osób. Każdy, kto przyjedzie do Polski transportem zorganizowanym, będzie musiał odbyć 10-dniową kwarantannę. Dodatkowo w sylwestrową noc (w godz. 19.00-6.00) będzie obowiązywał zakaz przemieszczania się.

Więcej informacji o nowych zasadach bezpieczeństwa znajdziesz tutaj: https://www.gov.pl/web/koronawirus/przedluzamy-etap-odpowiedzialnosci-i-wprowadzamy-dodatkowe-ograniczenia

Więcej o: