Emilia Komarnicka-Klynstra urodziła drugie dziecko! Znamy płeć. "Najpiękniejszy prezent"

Emilia Komarnicka-Klynstra opublikowała w sieci rodzinną fotografię. Aktorka znana z serialu "Na dobre i na złe" urodziła drugiego syna!

O błogosławionym stanie Emilia Komarnicka-Klynstra poinformowała media na początku września. Do sieci nie wrzucała zbyt wielu zdjęć z zaokrąglonym brzuchem, ponieważ ten piękny czas chciała przeżyć z dala od medialnego zainteresowania. Z chęcią jednak podzieliła się z fanami radosną nowiną - aktorka i jej mąż przywitali na świecie drugiego syna.

Emilia KomarnickaEmilia Klynstra chwali się ciążowymi krągłościami

Emilia Komarnicka-Klynstra urodziła. Pochwaliła się rodzinnym zdjęciem

26 grudnia na Instagramie gwiazdy dwójkowego "Na dobre i na złe" pojawiło się rodzinne zdjęcie. Aktorka i jej znany mąż zapozowali do niego wraz z synami.

Słowo narodzenie nabrało dla nas w tym roku wyjątkowego, wielowymiarowego znaczenia. Nasz drugi syn spędził je z nami w domu. To najpiękniejszy prezent świąteczny, jaki mogliśmy sobie wyobrazić.

Szczęśliwi rodzice postanowili złożyć także życzenia każdemu internaucie:

Nasze życzenia dla Ciebie spóźnione, ale z głębi serca płynące. Życzymy Ci zdrowia, bo ono jest podstawą dalszych życzeń, życzymy Ci wiary i nadziei, że wszystko co się dzieje ma głębszy sens i wreszcie życzymy Ci źródłowej, ogromnej miłości, bo to największa siła stwórcza.
 

Pod postem aktorki pojawiło się mnóstwo gratulacji. Fani Emilii Komarnickiej-Klynstry nie kryli zachwytu radosną nowiną. 

Jesteście cudowni! Gratulacje!
 Cudowna nowina. Wspaniałości dla Waszej rodziny.
Wszystkiego najpiękniejszego dla Państwa cudownej rodzinki. Miłości, radości, błogości i pokoju!- pisali internauci.

Redakcja Plotka przyłącza się do gratulacji. Czekamy na kolejne zdjęcia!

Więcej o: